Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem tudta vagy tudja abbahagyni teljes mértékben a dohányzást? Milyen eredményetek lett a 32 hetes uh-n?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Az a papírom már nincs meg, de minden rendben volt.

Azóta már 1 éves a kisfiam, jól van, nem beteges, nagyon mozgékony.

Ja, és túlhordtam 1 héttel, úgy kellett beindítani, hogy kibújjon végre:)

2009. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
szia,én még "csak" a 19.hétben járok,de én sem tudtam teljesen abba hagyni a dohányzást,utálom is magam érte,de eddig minden rendben van!Boldog babavárást Nektek!
2009. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Már nem emlékszem,de soha nem volt semmi gáz. Mondjuk nem szívtam sokat,kb heti 2-3 szálat. Túlhordtam 3 napot,és nemhogy nem vállt le a lepény,hanem tapadt is,műteni kellett. 6 hónapos a bébi,teljesen ok vele minden,és csak anyatejes..
2009. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Én csak a barátnőmmel tudok "példálozni": 16 éves korától dohányzott (most 26), és amíg a pindur megérkezett napi fél doboz cigit szívott. A kisasszony időre érkezett, ma már 8 hónapos és tökéletes. Eleven, imád enni, már jár és tényleg minden rendben van vele.
2009. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Az ismerősöm gyereke 1,5 éves korára asztmás lett de sztem már előtte is az volt csak nem mondták el. Napi 3-4 szálat szívott saját bevallása szerint. Születéskor pedig már az apgar-ja is elég rossz lett.
2009. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ja, a terhesség alatt nem volt gond mindent rendben találtak.

Előző voltam.

2009. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Azoknak akinek a babája egészséges lett a cigi mellett, nagyon örülhet és hálát adhat az égieknek!!!

Én is örülök annak, hogy egészségesek így a babátok!


De!!! Akik cigiznek a terhesség alatt, azok nem gondolják át, hogy mi van ha beteg lesz emiatt a kisbabájuk?

Csak azzal büszkélkednek, hogy cigi mellett is egészséges a gyerek??? De mi lett volna ha nem??? Ezen gondolkozott valaki?

Én csak erre vagyok kiváncsi!!!

Az igazság az, hogy engem rettentően dühít, ha valaki annyira se képes, hogy a terhessége alatt (ha kiegyensúlyozott az életvitele ill. normál esetben) letegye a cigit!

Nem könnyű lerakni a cigit. De kibírható! Mivel én is cigiztem,de leraktam! Így tudom!

Na de milyen anya az aki már most nem képes annyit se megtenni a születendő gyermekéért? Mi lesz később?

Nem fogok itt szitkozódni...De a véleményem meg van az ilyenekről!!!

Remélem egészséges lesz a kisbabád!!!

2009. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Az én véleményem az, hogy mit érdekel téged, hogy minden rendben van-e az uh-on. Úgy érzed megtettél érte mindent, hogy rendben menjenek a dolgok. Én is dohányoztam a terhesség előtt, de egyből és TELJES MÉRTÉKBEN le tudtam tenni, ahogy megtudtam, hogy baba lesz. HA cigiznék és bármi baj lenne, nem tudnék tükörbe nézni. MONDJUK ÉN MÁR A HELYEDBEN SEM!!!!!!! Minek neked gyerek????

Elnézést a sajátos hangvételért! Számomnra ez felfoghatatlan és UNDORÍTÓ!!!!!!!!!!!

2009. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Az előző két válaszolónak: ha jól látom, nem azt kérte a kérdező, hogy bárki lehurrogja. Ha csak ilyen hozzászólásra vagytok képesek, akkor inkább ne szóljatok hozzá.
2009. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Úgy látom aki nem azt írta,h. "hajrá cigizz csak nyugodtan semmi gáz", azt lepontozták. Pedig én a kérdésre válaszoltam tehát szerintem igenis hasznos volt a válaszom. Mindegy...

Az ismerősös asztmás gyerekes voltam.

2009. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!