Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17évesen jobb lenne elvetetni?

17évesen jobb lenne elvetetni?

Figyelt kérdés
szerintetek? szeretnék egyszer gyereket, de nem most.
2011. szept. 20. 21:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
23%

Még egy gondolat a videóhoz!

Régebben hobbi szonten eléggé érdekesnek tartottam a pszihológiát (egyébként reálos vagyok ezért csak hobbi) és rengeteg knyvet elolvastam. többek között volt egy ami a szuicid hajlam kialakulását vagy öröklését is vizsgálta. Egyételműen kivétel nélkül megállapították, hogy ha nem örökölt a hajlam, akkor annak következtében alakult ki, hogy az anya terhessége nem kívánt terhesség volt és kérdéses volt, hogy megtartsa-e a család.

Szóval az öngyilkos hajlam már magzati korban kialakul. 6,5 hónaposan már igen csak magzat a magzat...nem véletlen a negatív érzet sem.


Egyébként mo-on 12 hetes kor után csak egésszégügyi oka lehet a megszülesztésnek. Ez a kettő nem egy dolog. 12 hetes kor után hívja az orvostudomány egyáltalán magzatnak a fejlődő embriót és csak ekkor veszi át a méhlepény is az ellátó szerepet a köldökzsinóron keresztül. Az embrio nem hall, nem lát, nem tapint, és nincsenek gondolatai, tudata. Ne ijesztgessétek ezt a szegény lányt! hagy legyen meg neki is az esélye a boldogsághoz! A férjeiteket is vadásszátok le amiért pazaroltak megannyi ,,kisbabát" és lehet bőgni minden hónapban amikor az elhalt petesejt kilökődik mert nem termékenyedett meg... van ondósejt, petesejt, embiró és csak ezek után magzat majd a csecsemő. magzati kortól van joga is és számít valóban élőlénynek. Ekkor írható bele hogy háztartásban bele számít a létezése is. de 91 napos kora előtt nem!

2012. ápr. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!