Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterheléses vérvételkor...

A cukorterheléses vérvételkor 1 vagy 2 óra telt el a két vérvételed között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tőlem vettek 1 és 2 óra múlva is vért. Mozogni meg nem lehetett, mert az leviszi a vércukorszintet, és nem lesz valós az eredmény.
2011. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kerria ***** válasza:

Szia, nem tudom aktuális-e még a kérdésed:

Ha igen, nálunk 3szor vesznek vért, egyszer éhgyomorra, megiszod a lötyit (amit előzőleg itthon nekem kellett bekeverni), majd 1 óra múlva a második vérvétel, és még egy óra múlva a harmadik.

Engem közben elengedtek, hogy vásárolhatok, vagy ilyesmi. De én könyvvel készültem, így ott maradtam.

2011. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszi mindenkinek a válaszokat.

Megírom végül itt hogy működik, hátha később még ez valaki hasznára válik.


NEM volt terhelés, mert az előző vérvételem régebbi gy hónapnál.


Tehát, levesznek vért simán csak úgy, megjön az eredmény.

Aztán elmegyek máskor, megint vesznek éhgyomorra, aztán meg 2 óra múlva.


Egyrészt összehasonlítják a két reggeli eredményt is ami éhgyomri, meg aztán ha az oké, akkor megnézik hoyg hoyg reagálok a terhelésre.


Úgyhogy lesz még egy köröm.

A beutalót most elvették, már csak az a kérdés szpmomra,hoyg akkro most megint kérhetek újat? Házidoki örülni fog nekem....

2011. szept. 23. 10:29
 14/15 Kerria ***** válasza:

Mennyire egyszerű lenne ha mindenhol ugyanaz lenne a folyamat, a kismamák tudnák mire számítsanak.


Kérdésedre szerintem igen a válasz, megint mehetsz a körzetihez beutalóért! A mostani ugye elküldik a labornak a vérmintáddal együtt. Furcsa, hogy egy hónapnál régebbi, nálam ápr. 23.-án vették az elsőt, amiből látták az éhgyomrit, majd most aug 24.-én mentem a terhelésesre... érdekes. Jah, a nálunk az Tárnokon van, csakhogy ha valaki később rákeresne.


Jó babavárást mindenkinek!

2011. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg nem értem,mert nekem Júniusi volt az utolsó labor leletem, és azt nem fogadták el... :-(


Arról mondjuk már nem is beszélek,hogy lélekben is a mai napra készültem...

2011. szept. 23. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!