Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs bejelentett lakcímem...

Nincs bejelentett lakcímem mert albérletben lakom az orvosok nem nagyon akarnak fogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki albérletben lakik tudja hogy a főbérlők 80%nem engedi hogy bejelentkezz hozzá.300km re van a bejelentett lakcímem.Magánorvos fogad de a védőnővel is gondjaim vannak +háziorvos és fogorvosal.Felháborító hogy évek óta fizetem a tbt és ezt teszik velem .Ez a magyar egészségügy.
2011. szept. 23. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


A védőnőnek amúgy is ki kell mennie megnéznie, hogy ott laksz e életvitelszerűen amit mondasz, nálam nemrég járt, úgyhogy nem tudom mit problémázik ezen!

2011. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem ideiglenes lakcimem sincsen.És az örs vezér téri sztkban szívóznak velem!!!
2011. szept. 23. 18:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Ó, így már érthető... Az örsivel én is sokszor megjártam, igaz teljesen más okból. Én már akkor is inkább eljártam a XIV. kerből a kispesti sztk-ba. Nekem jobban megérte odamenni, ott legalább senki nem kérdez semmit, ellátnak, normálisak, és nincsen semmi problémám.
2011. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor más megoldás nincs mint ideiglenes lakcímet csináltatni.
2011. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!