Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák és...

Nyíregyházi kismamák és anyukák, ti hol vásároltok be a babának?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol kellene bevásárolni, majd a babának. Még csak 15 hetes vagyok, de már egyre jobban szeretnék vásárolgatni. Olyan boltok kellenének, ami nem tul drága de azért jó dolgokat lehet venni. Semmi nincsen a babának, nem is igen fogunk kapni szinte semmit. Tehát nekünk mindenre szükségünk lesz.

Köszönöm ha tudtok segiteni.


2011. szept. 23. 18:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
VKA! Nagyon köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy, hogy mindezt leírtad nekünk. A kelettel szembeni bababolt nem ugrik be nekme pontosan hol van, de biztosan meg fogom találni.
2011. szept. 28. 12:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! A Baby Top-ot a sárga dombház mellett tuti megtalálod!


Ha Te is szétnézelődtél, majd írj, hogy neked hol mi jött be!

2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia! Mi is el menteünk tegnap szét nézni. De mi a butor bolttal kezdtük mert nekünk az is kell. És képzeld egy helyen van pelenkázó is aminek a teteje le vehető ha már nincsen rá szükség és komódnak is használható. Így nem kell eltenni mert ugyanolyan szinü butor részeket tudunk hozzá venni, mert nekünk nem fér be egy egész sorozat. De így nagyon szuperül fog kinézni. Nem gyerek butor mert olyat nem akartunk venn, akkor pár év és dobhatjuk is ki. Majd lehet hozzá venni íróasztalt ha oda érünk, meg ami még kell. Sok boltban voltunk mire erre rá találtunk. A pellenkázó is csak 24ezerrre jön így ki, és elég jó nagy, lehet bele majd pakolni.Mindez 61ezerért. Így már csak a kiságyat kell majd és a matracot megvenni külön. A baba boltokban is néztünk butorokat de nem is igazán tetszettek az ára meg főleg.

A zsebi babában voltunk még ami a bujtosival szemben van a neve nem ugrik be. Itt nagyon kedves volt az eladó és rámenős. A baba ruhák viszonylag jó áron vannak, de szerintem a zsbibaba olcsóbb. Annyi mindent megnéztünk, hogy felét el felejtettem mennyibe kerül én is szégyeltem jegyzetelni. Szerintem a babakocsi a zsebiben olcsóbb, mint bárhol. Még be megyek a sárgadombházhoz is , végül is már van viszonyitási alapom.

Olyan jó volt tegnap a sok babacucc között. A férjem legszivesebben már mindent meg vatt volna. De nem engedtem semmit. Majd ha be töltöm a 20 hetet legalább. De már én is alig birom kivárni.

Mégegyszer köszi!

2011. szept. 29. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!