Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a teszt pozitív biztos...

Ha a teszt pozitív biztos terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A nemvárt előtt 2 nappal teszteltem és pozitív lett. Úgy voltam vele lehet csal a teszt mert álltalában csak a nemvárt után mutat valamit. Másnap is teszteltem szintén pozitív. Tegnap kellett volna megjönnie de nem jött és nem is érzem úgy mint ha akarna és a reggeli tesztem szintén pozitív. Tudni kell hogy 3 napja hagytam abba egy antibiotikumos kezelést amit papírja szerint terhesség alatt is szedhető és a tesztet nem befolyásolja. A kérdésem hogy a ciszta vagy ez az antibikotikum miatt is lehet pozitív a tesztem? Vagy akkor babám lesz??:):) Örülnék a babának de már olvastam sok olyat hogy a gyógyszertől álpozitív is lehet.
2011. szept. 25. 19:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szia

Tegnap csináltam tesztet és nagyon erős lett a csík:)

Nem is kellett rá várni azonnal kimutatta az erős 2 csíkot.

Viszont semmi tünetem nincs. Nem fáj semmim nincs émelygés, de nem jött meg:)

10-ére van időpontom a dokihoz. Már nagyon várom és remélem csak jóhírt mond.

2011. okt. 2. 15:00
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak tünetei, de az is lehet hogy csak később lesz. Szerintem ez baba lesz! :-) Majd írd meg mi volt az orvosnál.
2011. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Oké:) 10-én jelentkezem az eredménnyel.
2011. okt. 3. 08:44
 14/20 anonim ***** válasza:
9 hetes terhes vagyok, és SEMMI jele nem volt, csak kb 2 hete a melleim iszonyat gyorsan elkezdtek nőni, keményedni. Se hányinger, se semmi ilyesmi! 10-e van, mi volt a dokinál?
2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A dokim megerősítette hogy 6 hetes terhes vagyok:):) Nagyon örülünk. Még 3mm ezért szinte semmit nem lehetett látni de 9 hetesen újra kell mennem. Még tünetem mindig nincs csak a mellem nőtt meg 70A-ról 75B-re. Nagyon gyorsan nő már a 75B-s kezd szorítani. Amit látni lehetett ott minden rendben:):):):)
2011. okt. 11. 10:18
 16/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kismama:)Addig örülj míg

nincsenek tüneteid, én nagyon megjártam, nekem aztán volt minden, még korházba is voltam a sok rosszullét miatt. Amúgy nem is mindenki van rosszul terhesség elején, lehet te se leszel rosszullétes.

2011. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok, örülök nektek. Üdvözlünk a kismamák világában!! Sok sikert és boldog babavárást!
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Remélem minden rendben lesz. Izgalmas ez a 9 hónap:)
2011. okt. 12. 09:09
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!

Mi ujság? Hogy vagytok? Növekedik a babócád?

2011. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Furcsa olvasni ezt a kérdést, hogy azóta már van egy 3 éves gyereked :)
2015. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!