Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Hogy viseljem...

36 hetes vagyok. Hogy viseljem el a magányt?

Figyelt kérdés
Az apukának minden mindig fontosabb(szo szerint)mint én .Most is egész nap egyedül vagyok,senki nem ér rá,mert ugye vasárnap az ember a családjával van.
2009. ápr. 26. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én 23 hete vagyok,és jelenleg ugyan ebben a cipőben járok.ráadásul szinte minden nap.ma drága uram ugy lelépett mint szürke szamár a ködbe,azt mondta fél 9-kor hogy mindjárt jön,azota sem ért haza.délre olyan szinten kiborultam hogy remegtem az idegtől és vagy 2 orán keresztül bőgtem,ja hozzáteszem 1 tábla csokin kivül még nem is ettem ma semmit,mert kaját nmem is kivánom,helyette inkább takaritottam,mostam,hajat is mostam már,de már kivan a ........-om.röviden ennyi.
2009. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor terhes voltam, mindig kolbászoltam össze-vissza. Nézegettem a gyerekruhákat, kellékeket. Jókat tévéztem, olvasgatta, aludtam. Muszály erőt gyűjteni, mert a baba kiszívja majd minden energiádat. Tudom, hogy ilyenkor szükség van az apára is, mert érzékenyebbek vagyunk, de ők nem tudnak mit kezdeni velünk, sajnos ez az igazság. És nem lesz jobb a helyzet, ha meglesz a baba. Biztos segíteni fog, de mégjobban el leszel hanyagolva, ha már most is ezt teszi. Próbáld élvezni a terhességet és ne bánkódj, mert kihat a babára. Egyél sok gyümit, akár egy kis édességet és foglald el magad. Menj barátnőzni, plázákba ahol esetleg programok vannak stb. (Én a 38. hétig mászkáltam, utána a dagadt lábaim miatt már nem tudtam sokáig menni, 39.-re megszültem.) Lássa a férjed, hogy feltalálod magad, mert egy nyomasztó, depressziós anyukától a férfiak menekülnek otthonról. Kitartás! Egy 8 hós kisfiú anyukája.
2009. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykék! Nálunk nem is tudom mi a jobb,ha nincs itthon,vagy ha itthon van és állandóan veszekszünk... :( Érdekesek az apukák,ilyenkor nem mi kellene hogy fontosak legyünk? :(
2009. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnálattal olvasom hogy nem vagyok egyedül.Most éppen azon filozom h elindulok egyedül fagyizni,vagy nem tudom.Nagyon fáj hogy a haverjaival csinálja a programmot,nem velem.Miota terhes vagyok nincs olyan szombat este amit velem tölt.Nehéz.Kár hogy nem vagy idevalosi,mert mehetnénk együtt fagyizni:)
2009. ápr. 26. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem pánikolt be az "apaság gondolatától"?Nálunk ilyen nem volt de hallottam már erről.Hát ha amúgy minden rendben van köztetek akkor ez lehet!Le kéne ülni beszélgetni!Remélem sikerül!Addig is sétálj egy jót,klassz idő van!Írd meg,hogy mondott-e v.mit!Nálunk csak annyi volt,hogy nem akart szeretkezni terhesség alatt!(első babánál)Másodiknál minden oké volt!
2009. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
beszélni kéne vele esetleg vagy gondolkodj el te mit csinálsz rosszul. valamiért ilyen lett. nem lettél hiszits türelmetlen sárkány? (nem bántásból irom de tudom ilyenkor dolgoznak a hormonok és az ember lánya hajlamos ezekre). csinálj neki vacsit, lepd meg.
2009. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

sajnos én még csavarogni sem tudok igy hétvégén elmenni mert falun lakom és nincs buszom be a városba,ami csak 20 km-re van tőlunk.hétköznap jobb,mert akkor el tudok járni hazulról,de a hétvége ne lenne.és az a legborzasztobb,hogy mára elterveztük hogy együtt csináljuk a kaját-bográcsoztunk,vagyis csak én-erre lelép.végre egy szabad vasárnap,mikor itthon van,mert hétfő reggeltől vasárnap estig dolgozik-és ezt szó szerint vegyétek-és akkor lelép a francba.én csak ez miatt vagyok kibukva de rettenetesen.

2009. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom bután hangzik,de nem lehet vele beszélni.Mára is megvolt beszélve egy-két dolog,és tudja h számomra mostanában ezek a kis dolgok milyen sokat jelentenek,de elmaradt,mert a haverjaival volt,és most fáradt.Hozzáteszem egy 28éves emberről beszélek.
2009. ápr. 26. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor valószínű kicsit megijedt ettől az egésztől és próbál kompenzálni. tudom sajnos ez nem vigasztal:-(
2009. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Sajnálom hogy ez van veletek :(! Hátha jobb lesz! Én is vagyok egyedül de csak akkor ha a párom dolizik. Amúgy hála égnek Ő nagyon édes mindig velem van ha lehet.Siet haza hozzám ha szabad napos mindig megyünk valahová ha más nem csak autókázni! És nagyon várja a babát is! Hasonló jókat kívánok nektek!! Ha meglesz a baba remélem megfordul jó irányba minden! Boldog baba várást! 24 hetes
2009. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!