Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Hogy viseljem...

36 hetes vagyok. Hogy viseljem el a magányt?

Figyelt kérdés
Az apukának minden mindig fontosabb(szo szerint)mint én .Most is egész nap egyedül vagyok,senki nem ér rá,mert ugye vasárnap az ember a családjával van.
2009. ápr. 26. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

egyszerüen nem értik meg hogy nem kérünk többet mint néha egy kis figyelmet.tudjuk és megértjük hogy többet kell dolgozniuk hogy megadjanak nekünk mindent,de azt amit megbeszélünk miért olyan nehéz betartaniuk,miért fontosabb az hogy a haverokkal lógjanak???

első válaszoló

2009. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4.vagyok.Az jutott eszembe,hogy a férjem egyik feltétele az volt a 2. babánál,hogy nem fogok állandóan a babáról és a terhességről beszélni!Nem lehet,hogy ez van nálatok is?
2009. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

a párom nagyon várja a babát,nem is pánikolt be,mert mindig mindenkinek róla beszél,csak az dühit,hogy allig látjuk egymást,és végre van egy szabad vasárnapja,amit ugy terveztünk h együtt leszünk,és akkor lelép.elterveztük h együtt főzünk,meg ilyenek.oké menjen mert nem választom el a haverjaitol,meg máskor is el szokott menni,de akkor ne mondja azt hogy 10 perc és jövök fél 9-kor és délbe hazakevereg hogy majd jövök drágám valamikor mert segitek udvarttakaritani a havernak.

első válaszoló

2009. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nem mondom, hogy nem ismerem az érzést, de azért ritkán fordul már elő... neki most nincs annyi meló, nem is tudom melyik jobb-rosszabb? :-((


Olyankor felhívom anyukámat és szervezünk valami kis mászkálósdit, de egyedül is elmennék. Amúgy a hapsik hajlamosak elfelejteni mit ígértek, utána meg a könnyek világa egy különös ország. Még dolgozom, sok a dolgom, így kicsit könnyebb...

2009. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
15:46-os: pontosan az dühit amit leirtál plusszba még az hogy a haverjaira MINDIG van ideje,ők még nem hallották a páromtol,hogy most ne mert fáradt vagyok. 15:47-es:nem ,ez nem lehet probléma ugyanis erre figyeltem. A többieknek is köszönöm a biztatást,és a jo szavakat.
2009. ápr. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!