Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 22-27-ig volt meg a...

Január 22-27-ig volt meg a menstruációm, és most terhes vagyok. A ciklusom 30-35 nap között van. Sose volt még 28 napos. Mikor lehetett a fogantatás időpontja?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy a baba nem a páromtól van mert együtt voltam valakivel február 4-én.Mielőtt elment kivette. Mennyi az esélye hogy tőle van?A termékeny időszakban sokat voltam 1ütt a párommal. De mégis félek!! Segítsetek!
2008. márc. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

hogy ki az apa, már csak a dns-vizsgálat tudja biztosra megmondani.

tervezett a gyerek? vagy véletlen?

2008. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
elvileg lehet a párod is, és a "valaki" is az apa
2008. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
február 07-és 12 között voltál fogamzóképes tehát kicsi a valószinüsége h a baba nem a férjedtől van!
2008. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A baba tervezett volt, csak 7 hónapja nem jött össze. Az internetes kalkulátorok mennyire megbízhatóak? Bejött már valakinek a számítása??Több fajtát is megnéztem de nem adta ki február 4-re a fogantatást, főleg úgy hogy nem 28 napos a ciklusom.
2008. márc. 12. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg ezt az oldalt [link] ,itt kiadja,h mikor lehetett a teherbeeses legvaloszinubb napja.

ELhiszem,h nagyon aggodsz ,de mostmar mindegy,ha szeretned a babat akkor most tedd felre valahogy ezt a problemat,h nehogy emiatt legyen vmi baja a picurinak,h nagyon ideges vagy.

Boldog babavarast kivanok.

15 hetes kismama

2008. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
peteeres az esetek 90%aban a mensi elott 14 nappal van.tehat ha 35 napos a ciklusod es kivonsz 14et az 21 nap.januar 22tol kezdj szamolni 21 napot,most nincs nalam naptar,de kb februar 13-a korul lehetett peteeresed,tehat valszeg a parod az apa.na meg ki is vette ez is csokkenti az eselyeit a valakinek.az uh +/- 1 -2 napos pontossaggal kimutatja a magzat korat,meg is kerdezheted h mikor fogant,szerintem a parodtol van.nyugi
2008. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok először is!

Így kell megalapozni egy életet!

Szép gyerekkora lesz annak a csöppségnek!:-(Főleg ha az "apja" megtudja, hogy nem az apja, és esetleg elhagy titeket, a másik meg nem ismeri el...szóval jól csináltad!!

Ha nem 28 napos a ciklusod, nem tudod, mikor volt peteérésed, az uh-ból számolj vissza. Nálam sem 28 napos a cikulus, ezért uh alapján számolják a fogantatást.

Én azért elgondolkodnék a helyedben...

2008. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet a valakitől is. nekem is 30-35 naposak a ciklusaim,és volt már olyan hogy 14-én lett peteérésem. neked febr. 4 meg pont 14. nap. meg nagyon furanem? hogy 7 honapig nem sikerült,és amikor mással voltál meg terhes is lettél . szerintem lehetséges hogy az a valaki az apa. Máskor is voltatok már eggyütt azzal a valakivel? az lenne a legtisztességesebb.hogyha elmondanád a párodnak. Mert ha később derül ki mert pl. arra a valakire üt,és a párod észreveszi akkor nagyot koppanhatsz. ez egyszeri alkalom volt? vagy máskor is csalni szoktad?miért csalod ha gyereket akarsz tőle?
2008. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elöszőr is nem kéne ítélkezni mert nem tudsz semmit! És eléggé bánt ez engem, és meg is bántam nagyon az egészet.Egyszeri alkalom volt nem volt több és nem is lesz.
2008. márc. 13. 19:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor késett már 10-ik napja csináltam egy tesztet negatív lett,a késés után 18 napra mutatta ki a teszt a terhességet. Nem tudom ez jelent-e valamit.
2008. márc. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!