Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok és vélemények...

Tapasztalatok és vélemények érdekelnének légzésfigyelőkről és bébiőrökről. Egy 2 szobás panelban pl egyáltalán melyik éri meg?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom a kis távolság miatt (kb 3 lépés) a bébiőr nem kell, de talán a légzésfigyelő nem ártana....

Bárki véleményének és tanácsának nagyon örülnék ezzel kapcsolatban!


2009. szept. 1. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2-szobás van,sterintem a bébiőr teljesen felesleges,de légzésfigyelő azért nem árt!Nekünk is van.
2009. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2 szobásunk van. Nálunk légzésfigyelő nincs, ellenben bébiőr van! 1 éves koráig velünk egy szobában volt a babó, így a légzésfigyelőt nem tartottam fontosnak. Annál is inkább a bébiőrt, mivel azért takarítani, mosogatni egy-két dolgot csinálni kell a lakás más részében. Akkor pedig 2-3 bezárt ajtón keresztül nem biztos hogy meghallani a gyerek sírását. Mióta viszont megvan a bébiőrünk nem idegeskedtem azon, hogy egy mosogatás alatt nem hallom mennyire sír a babó és már esetleg több perce.
2009. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kétszer riasztott be a légzésfigyelő, és nem "vak" riasztás volt. Kislányom nem kapott levegőt.

Szerencsére sikerült jól forgatni és paskolni a hátát, vett egy óriási levegőt...aztán egy óra bőgés....

.....de nekem is úgy megijedtem.

Én amúgy a Vaterán vettem használtam Angelcare típusú, 12ezerért. Szerintem ennyit megért.sőt még többet is megért volna!

Minden jót!

2009. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is kétszobás panelban lakunk: légzésfigyelőnk lesz, de bébiőrőn még gondolkodunk. A nagyiknál mindenképpen kéne a családi házba, úh. valószínű, hogy beszerzünk majd olyat, amit könnyen lehet hurcibálni.
2009. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!