Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan köztettek akinek...

Volt olyan köztettek akinek 100-120 között ugrált a pulzusa és nagyon rosszul viselte? Kaptatok rá valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem előző terhességem végénél ugrott meg a pulzusom és NAGYON rosszul voltam tőle. Kb 35 hetes lehettem, mikor felment nagyon, nagyon fáradékony, gyenge lettem, vizesedett a lábam. Vérvétel során kiderült, hogy hirtelen NAGYON vérszegény lettem (emiatt dolgozott annyira a szívem, de nem bírta). Vénásan vajinjekciót kaptam gyorsan és egyből jobban is lettem(2-3 nap alatt), kihúztuk még a 40. hétig a szülést!

Persze ez nem azt jelenti, hogy neked is ez a bajod. Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, vagy esetleg a védőnődhöz!

2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Elírtam: vasinjekciót! Bocsi
2011. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor nem terhesnek ritmus szabályzót adnak, Betalocot. Sajnos nem tudom, hogy kismama szedhet-e ilyet az én pulzusom a munkahelyi stresszől lett 104 a vasam jó. A lényeg, az hogy kismamáknak úgy tudom gyorsabb a pulzusuk, de ennyire nem, viszont nagyon árt ilyen pulzus. Éjjel nem tudsz tőle aludni, nappal fáradt vagy és a szived meggyengül. Orvossal meg kell nézetni.
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Betalocot kaptam rá terhesség alatt...
2011. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de nekem a dopegyt vérnyomáscsökkentő dobta meg a pulzusomat amire 2x1 isoptint majd szülés után 2x2-t kellett beszednem. (sajnos toxémia miatt 32 héten császároztak)
2011. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok! Ma voltam vérvételen, mert a belgyógyász azt mondta ki kell deríteni mi okozza ezt a pulzus növekedést! A szívem nehezen bírja az biztos! Az előbb mértem 110-et vert éppen!
2011. szept. 29. 10:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 22. héten vagyok és kicsit ijesztő, hogy már ilyenkor így ver. Mi lesz velem a végére?
2011. szept. 29. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

21,59-es vagyok


vigyázz magadra, ha tudsz pihenj sokat, ne erőltesd meg magadat. remélem nem lesz nagy gond és hamar rájönnek hogy mi okozza a pulzus növekedését.


jó egészséget

2011. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!