Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7.6 lett a cukorterhelésem...

7.6 lett a cukorterhelésem eredménye. Kell diétáznom?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy 7felett már javasolni fogják a diétát.
2011. szept. 28. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bella: Gondolom nekik ez előírás... Ez arra emlékeztet, amikor egy ismerősöm pl magzatvízvétel után nem akart afp-re menni, mondván, hogy minek, amikor egyébként sem ér semmit... ne tudd meg, hogy mit balhéztak miatta az orvosok. De kitartott, így aláírattak vele egy papírt, hogy saját felelősségre mondott le a -szörnyen fontos ;) - afp vizsgálatról :)
2011. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem a terheléses cukrom8,4 volt.Jobban odafigyelek mit is eszek, é az elején naponta most már hetente mérem magamnak cukormérővel eddig nem ment 7 felé.
2011. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 7 lett 3 éve a cukros lötyis terhelés után, nem kellett diétáznom bár a doki kicsit ingatta a fejét de azt mondta "jó, rendben". Ismétlést sem kért. A jövő héten megyek a 2.babával, remélem most 7 alatt lesz. Szerintem most jobban csinálom, nem eszek annyi szénhidrátot, édességet meg szint egyáltalán nem. A szénhidrátra is kell figyelni, legalább annyira mint az édességre. Fehér kenyér pl. felejtős helyett rozskenyér és abból is kevés. Krumplipüré, rizs felejtős stb...ezek nagyon felnyomják a cukrot.
2011. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az en dokim azt mondta, hogy 7 felett es 7,8 alatt nem kell dietazni, de kb 4 hettel kesobb ker meg egy cukorterhelest es ha ott is magasabb, mint 7, akkor dietazni kell.
2011. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!