Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki december 31. -re van kiírva? Ha igen, hogy vagytok? Azert már keszulodtok vmivel? (babaszoba, ruhak, stb)

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,én december 29-re vagyok kiírva.Én már készülődnék,de a család babonás és ezért még nem nagyon vettünk semmit.(első baba)Ellenben nem is kell igazából sokmindent vennünk,mert szinte mindent kapunk a rokonoktól.Viszont a kórházi cuccom már össze van készítve.Félek nagyon a szüléstől,de már nagyon várom is.Egyébként jól vagyunk,rugdoskódik sokat.Igaz csuklani nem érzem:(És ti jól vagytok?Eredményekkel is minden rendben?Én minden vizsgálat előtt olyan ideges vagyok,hogy a vérnyomásom olyankor mindíg 140.
2011. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

December 30-ra vagyok kiírva. Első baba. Nagyon izgulok és félek is egy kicsit, de már alig várom, hogy a karjaimban tarthassam a kicsi fiam.

Két szobánk van, de inkább nem lesz a másik külön babaszoba. Inkább legyen egy helyen velünk. :)

Eddig csak egy babakocsink van, ami nem is fog kelleni az első időkben. :) Pár babaruha és takaró. Jövő hónaptól tervezzük a vásárlást. Nekem még a kórházi cuccból sincs meg semmi.

Mi is jól vagyunk nagyon sokat mocorog, pont ma reggel csuklott is. Olyankor mindig nevetünk szegénykémen. Bár nem látom, de olyan aranyos.

Veletek minden rendben?

További szép és jó babavárást!!!

2011. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Január 1.re vagyok kiírva.

A kiságy , babakocsi, pelenkázó már megvan, hiányzik még a kis szekrény a babának, meg a kiskád, amellett még néhány ruhadarabot meg kell venni, és az apróságok. Mivel egy hatalmas szobánk van(padlástéren élünk), nem lesz külön szoba még kicsi a gyerek, hanem egy külön sarkot alakítottunk ki neki, ami már össze van állítva, de pakolhatok mindent ki, mert be kell festeni a falat. Szóval van még mit csinálni, de szépen lassan, hogy ne unatkozzunk a végéig:-).

Kellemes babavárást!

2011. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

December 31-re vagyunk kiírva a bébivel. Valószínű kislány lesz. Már van egy 16 hónapos kiscsajom :). Így nem kell túl sok ruhácskát venni, de ami hiányzott azt már beszereztem. Még a kiságya hiányzik, de babakocsit kapott már újat. Úgy november közepére tervezem a szoba berendezését/átrendezését (együtt alszunk mind a négyen egyelőre, aztán meglátjuk)és majd decemberben rendezgetem el a kis ruháit. Még októberben vásárolgatok, ami kell, aztán novemberben a karácsonyra akarok készülni, mert szerintem dec.-ben már nem lesz rá túl sok energiám és időm. De majd meglátjuk.

Egyébként jól vagyunk, inkább mocorog a pocakomban, mint rugdos. Holnap megyünk 4D-re, már nagyon várom, hogy tényleg kislány-e (eddig nem volt tisztán látható).

Jó babavárást!

2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én dec. 27-re vagyok kiírva :) 3. baba, 3. kislány, így lényegében semmit nem kell vennünk, mert örököl mindent :) Azért persze kap majd pár saját rucit :)


Külön szoba nálunk nem lesz, eddig jobban bevált, hogy csak akkor mentek a gyerekszobába, amikor már átaludták az éjszakát. Nekem sokkal egyszerűbb, ha nem kell annyit vándorolnom egy éjszakai szopihoz, hanem félálomban lerendezzük...


A kisebbik lány pont a 2 évet tölti, mikor a tesó születik (a nagy meg a 4-et :) ) így babakocsin dilemmáztam egy kicsit, de végül is nem akarok tesókocsit, mert a meglévőn van testvérfellépő, remélem elég lesz az.

2011. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én dec.24-re! Bár a dokim szerint szép nagy, tehát lehet,hogy hamarabb meg lesz. Jó lenne karácsonyra otthon lenni.

Elég sok minden meg van már! Babaszoba teljesen kész, benne van a bútor, a szőnyeg, a függöny, csak az ágyba kell még kókusz matrac.

Ruhái megvannak már szinte mind, van már egy csomag pelus meg popsitörlő is (ajándékba kaptuk):), van már babakocsi, hordozó.

Most megyek táppénzre jövőhéttől és nem tudom mivel kötöm le magam. Na ezért lett volna jó a végére hagyni a vásárlást. Bár még azért van 1-2 dolog,amit meg kell vennünk!

És ti kedves kérdező? Hogy álltok?

2011. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dec 18-ra vagyok kiírva de a 4.gyerek remélem hamarabb jön karácsonyra jó lenne otthon lenni.Még semmi nincs meg majdnem mindent kapunk de lassan már hozatom haza hogy lássam mit is kell venni.De szívem szerint már a kiságy is benn lenne.De beláttam,hogy korai még de de november elején mindent elkezdek.C
2011. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi is jol vagyunk szerencsere.A manoka sokat rugdos de van olyan h csak mocorog akkor a legédesebb.Amugy kisfiu lesz ha minden igaz.Sajnos 2 honapja ki vagyok irva ezert van az h unalmambol mar eleg sok mindent megvettem.de kaptam kolcson ruhakat,kádat meg meg ezt-azt.De ha bemegyek egy babauzletbe nem bírom ki h ne vegyek vmit mindíg.
2011. szept. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!