Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány év korkülönbségnél...

Hány év korkülönbségnél számít a terhesség másodiknak?

Figyelt kérdés

Húúú de buta kérdésnek hangzik, és fogalmatok sem lehet, hogy mit akarok ezzel kérdezni... elhiszem.

Szóval azt hallottam, hogy ha 2 gyerek között 5 év korkülönbség van, akkor olyan a második terhesség, szülés, meg minden mintha az első lenne...Pl. mondják, hogy a második baba hamarabb jön, könnyebb a szülés valóban így van?


2009. ápr. 27. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sztem nem igaz. Nekem 7 év különbség van a gyerekeim között, de a második szülés nagyon könnyű volt. Mire a szülőasztalra kerültem, addigra 3 ujjnyira nyitva voltam és szinte még fájásaim sem voltak.Mindig az 1. szülés marad az első. A második valóban könnyebb.....
2009. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én speciel nem hallottam ilyenről.
2009. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 10 évről hallottam.
2009. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a két szülés közt 9,5év telt el és igen mondhetom, hogy nem volt könnyű pedig a negyedik gyermekemet szültem. Mondjuk nem vagyok egy könnyen szülős fajta. De én megkérdeztem szülésznőtől az nst vizsgálaton és azt mondta, hogy igen ez már elég sok idő ahoz, hogy elsőnek számítson mármint a 9,5 év. De azért könnyebb volt mert az elsővel majdnem két nap vajjúdtam a picivel meg 8,5 órát:)
2009. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!