Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy szükségem lenne a segítas...

Chococa_aath kérdése:

Nagy szükségem lenne a segítaségre, valaki megtudná mondani hogy hogyan működik a gyámhatóságnál ha kiskorú vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben leszek 17 éves és 24 hetes terhes vagyok...

nem merek elmenni terhes gondozásra félek hogy megtudják a szüleim mert hogy ugye kell a gyámhivatalból engedély vagy nem tudom pontosan hogyan működik ha valaki tudja kérem írja meg nekem nagyon félek hogy elvesztem a babám amikor megszületik..:( előre is köszönöm


2011. szept. 29. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem észosztás volt hanem a tények ... Most ezen hiába háborodsz fel, valóban gyerekesen és felelőtlenül viselkedtél. De ahogy már annyian írtuk, még nem késő felkeresned egy dokit és a védőnőt, de minél hamarabb, ne várj ezzel tovább. Egyelőre ez a legfontosabb most!
2011. okt. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is éretlen vagy nagyon, kérdező. És hidd el, ezt nem sértésből írjuk, hanem mert így van, megkérdőjelezhetetlen. Viszont ha már így alakult a dolog, próbáld meg a legjobbat kihozni belőle! Vagy ülj le a családoddal és pároddal, és beszélj meg velük mindent (előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, nekem a 32. hét után kezdett el látszani a pocakom, sőt, ruhában a mai napig nem látják sokan, pedig már lassan szülök)! Szóval akármilyen szerencsés alkat vagy, a végletekig eltitkolni nem lehet, főleg a család előtt. Ha mégis titokban akarod tartani, hívd fel a Gólyahíreseket! Megszervezik neked az orvosi ellenőrzést, és mindent, TITOKBAN, ha te úgy szeretnéd. És jó lenne igyekezned, mert egy terhességgel nem jó dolog játszadozni. Így is rengeteg mindent elszalasztottál már, nem akarok bunkó lenni, de az is lehet, hogy gyógyíthatatlan beteg a babád, vagy nincsenek kezei, bármi lehet, ha soha nem voltál orvosi ellenőrzésen...........
2011. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!