Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téli babáknak milyen ruhakat...

Téli babáknak milyen ruhakat keszítetek be? Lent van meg par kerdes.

Figyelt kérdés

1,Inkabb 56-ost vagy mar nagyobbakat 62-est?

2,Tenyleg olyan hamar kinovi az 56-os meretet?

3,es mivan ha csak 50cm korul szuletik meg?minden nagy lesz ra...


2011. szept. 29. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 54 cm-rel született és lógott rajta az 56-os (mondjuk a súlya kevés volt). Mi legalább 1 hónapig hordtunk 56-ost. Én is nagyobbakat vásároltam, kevés volt a kicsi, így pár naposan el is kellett menni venni. Szerintem legyen 2-2 56-os body és rugi, overálból én tuti nagyobbat vennék, aztán majd meglátjátok.
2011. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg baromi nagy lesz rá, de pl. kisfiam 57 cm-rel született és az 56-os body még kb. 3 hétig jó volt a 62-es meg nagyon nagy. Fejtetőtől mérik őket és így a születési hossz 1-2 hónapos korukra lesz reális.

1-1 darab nem árt az 56-os-ból és majd ha meglátod mekorka a kis tünemény, akkor még megveheti valaki a családból.

Kisfiam 2009 január végi:-)


Body, de szerintem hosszú ujjú rugi alá elég a rövid ujjú

Meleg rugi, de nem kell hogy meggyulladjon!

Bundazsák

Sapi

Sál

Kesztyű szerintem azért nem kell, mert úgyis mindennek hosszú az úja.

A kisfiúk egyébként sem szeretik az agyon öltöztetést.

Szegény gyerkőmet egy párszor izzadságban úszva hoztam haza a téli sétákról, mire megtanultam hogy nem fagy meg:-)

2011. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...szoval akkor inkabb 62-bol legyen tobb mint az 56-bol.Jajj kicsit aggodom h nem fogom tudni mit kell ra adnom h ne fazzon de ne is legyen melege.Amugy dec.31-re varom a kiscsillagomat 4 év várakozas utan es nem keves síras után.
2011. szept. 29. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Cáfolom az előttem szólók véleményét. :)

Én jól betáraztam anno 56-os és 62-es rucikból is. 50 centivel és 3140 grammal született a lányom. Az 56-os méretet 7 hetes koráig hordta. A 62-est pedig 9 hetes koráig, vagyis keményen 2 hétig. Utána kellett a 68-as. Szóval a 62-es cuccokat szinte újan adtam el. :D

Először mindkét méretből vegyél pár darabot, aztán majd kiderül, melyik jó rá, abból vesztek még.

2011. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok és sok boldogságot,meg könnyű szülést kívánok!

Én Novemberre vagyok kiírva és első baba nekem van egy 50-es plüss rugim amivel haza hozom a kórházból ha jó lesz rá kislány és én sem vagyok magas meg a párom sem égimeszelő,egy 56 meg egy 62-es overall de felesbe vettem meg szinte mindent.Én a sapikkal vagyok bajba nem tudom mekkora kell van 1-es meg 2-es de az 1-es olyan kicsinek tűnik némelyik.

Üdv Ancsi

2011. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem decemberi babám lesz, és először én is mindenhol azt olvastam,hogy nem fog majd kelleni az 56-os, ne is vegyek stb. Na azért végeztem egy kis felmérést babás barátnők, ismerősök körében és mondták,hogy egy normál, átlag baba azért nem egyből a 62-es méretbe születik. És ne automatikusan abból induljak ki,hogy óriásbébit szülök!:) Én jócskán bevásároltam. 56-osból van kb. 10 rugi, 20 body (rövid és hosszú ujjú) nadrágok, pulcsik és kb. ugyanennyi 62-esből, de vettem 50-es ruhákat is.
2011. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a valszokat mindenkinek...
2011. szept. 30. 09:24
 8/8 anonim ***** válasza:
csak egy ötlet: anyukám találta ki, de jól jött. Ha nagyobb talpas rugit adsz rá, pántlikából vágj két db. kb. 50 centis darabot és a kis bokájánál lazán kösd meg szép masnival. Így a rugi nem fog lecsúszni róla és nem fog úgy kinézni, mint akit kölcsönkértek:) Most kislányom lesz, rózsaszín szalagot fogok venni a bokájára.
2011. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!