Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúllyal terhességet kezdő...

Túlsúllyal terhességet kezdő kismamák hogyan alakult a terhesség alatt a súlyotok?

Figyelt kérdés
Volt köztetek olyan aki előtte dohányzott is? Ti többet híztatok?
2009. ápr. 27. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Most vagyok 24 hetes,jelentős túlsúllyal indultam most+7kg-nál tartok!Én nem dohányzom!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több kolléganőm és barátnőm is túlsúlyosan vállalta a babát, és mind arról számolt be, hogy csak a "optimális" (9 kg) súlyt szedte fel. Volt olyan is, akinél az elején még 2-3 kiló le is ugrott. De persze, azért figyeltek, hogy mit ettek, nem volt a "kettő helyett kell ennem" szindróma. Ha odafigyelsz, és sok folyadékot iszol, gyümölcsöt, húst, zöldséget, rostokat eszel, és nem csokival, meg sütikkel tömöd magad, (persze, ebből is lecsúszhat egyszer-kétszer)nem hiszem, hogy baj lesz belőle. Mondjuk ők vigyáztak is arra, hogy túl sok már ne menjen fel az így is nagy súlyra, mert az már megterhelő nagyon a gerincnek, deréknak, lábaknak. De az a lényeg, hogy te jól érezd magad végig. Gratulálok, jó babavárást!:)
2009. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. ápr. 27. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 165 centivel és 77 kilóval indítottam. Dohányoztam is előtte, pont a teherbeesésem előtt tettem le. Most 35 hetes vagyok és 9-10 kiló plusznál járok! Szerintem egyénfüggő is, hogy ki mennyit hízik. Azért hozzátartozik a dologhoz, hogy a teherbeesésem előtt úgy 2 évvel még 65 voltam, tartósan! Majd letettem a cigit és talán a környezetváltozás is, de fölröppent rám 10 kiló. Majd visszaszoktam a cigire, de a kilók maradtak. Aztán letettem megint és onnan indítottam 77 kilóval. Meglehet, hogy emiatt nem híztam most annyit. De első körben tuti, hogy a cigi is közrejátszott a hízásomban.
2009. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is túlsullyal indultam.30.-dik héten 4 kg plussznál járok.Ahogy megtudtam terhes vagyok letettem a cigit de nem okozott nagyobb étvagyat szerencsére. Bár én az elején elég sokat hánytam.

Boldog Babavárást

2009. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 13hetes vagyok és eddig 6kg ment le,igaz nem cigiztem előtte sem,de nemhogy híznék,fogyok is gyorsan.

Dokim szerint semmi gond ezzel,még jót is tesz nekem:D

2009. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és 72 kg-al kezdtem a terhességet ( tehát volt rajtam felesleg ) Most a 30. héten +12 kg-nál tartok. Próbálok nem sokat hízni a hátralévő időben.
2009. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Második terhességem 28.-dik hetében járok,elsőnél 59-ről 89-re híztam,jelenleg 85kg vagyok,65-ről indultam,ami azt jelenti,hogy megegyezik az ütem.Szerintem ez csak alkati kérdés,valamint genetika.Nálunk az anyai mamám volt ilyen alkat,mint én.

Nem kell aggódni,majd lemennek azok a plussz kilók,a lényeg,hogy mindketten egészségesek legyetek.

Ha meg valakit ennyire zavarnak a testén végbemenő változások a terhesség és szoptatás alatt,inkább vegyen egy kutyát!!!!!!!!!!!!!NE SZÜLJÖN GYEREKET!!!!!!!!!

2009. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
155 cm vagyok, az első terhességet 73-ról kezdtem, 93 kilóval mentem szülni, a másodikat 80 kilóról kezdtem és szintén 93-mal mentem szülni. Az első előtt dohányoztam.
2009. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 20:59-es, nem a testemen végbemenő változások zavarnak, hanem kb. fél éve műtöttek gerincsérvekkel és előtte is kb. egy fél évet kellett feküdnöm mire rájöttek mi bajom van(már szinte járás képtelen voltam mire észrevették mi a bajom) és ez idő alatt kb. 10-15 kiló jött fel rám. Igaz előtte is volt rajtam felesleg na de nem ennyi. Tehát nem az alakomat féltem, hanem a gerincemet.
2009. ápr. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!