Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortusz törvény az most...

Az abortusz törvény az most végülis szigorodott vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok :)
2011. okt. 4. 17:06
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
Először is a legfontosabb, hogy mondd el az apának... Ha elfogadja, akkor jó. Ha abortuszra akar küldeni, akkor pedig ne hallgass rá.
2011. okt. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2%

Szia, szerintem is először is mondd el a volt párodnak, hogy babát vársz, sztem joga van tudni róla, elvégre az ő gyerekéről is szó van.

Sajnos valóban nagyon sok a rosszindulatú válaszadó, de hál Istennek akad azért érző szívű ember is.

Az abortusz, ha tetszik valakinek, amit írok, ha nem gyilkosság, sokszor nem is az anya tehet róla, vannak valóban nagyon döbbenetes helyzetek, de gyilkosság akkor is, akárhogyan forgatják a szót. És sajnos a mai világunkban nagyságrendekkel nagyobb népirtás van mint a korábbi háborúkban. Csak mindez szép csendben történik teljesen ártatlan életekkel szemben, akik hidd el nekem, nem véletlenül születtek volna meg.

Az egyik válaszoló írta és teljesen egyet értek, hogy ha elveteted, egész életedben mardosni fog a bűntudat, ha megtartod, pláne úgy, h te szeretnéd is, nem fog, hidd el.

Nagyon szívesen fogadom, ha írsz privátban, akár segítek is, ha tudok valamiben.


egy 21 hós kisfiú anyukája

2012. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!