Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismami vagyok....

17 hetes kismami vagyok. Nagyon fáj a pocim, tele van széllel és nem tud kijönni. Mit tegyek, hogy kiürüljek? Hihetetlen mennyire feszít.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj sétálni egy kicsit, vagy ha még sportolsz, akkor tornázni. Mit ettél/ittál? A szénsavas italok velem is ezt csinálják, úgyhogy kerülöm őket, meg az összes puffasztos ételt, mert különben én is úgy érzem, hogy szétszakadok. Próbáltad már az espusivan gyöngyöt(nem tudom hogy írják pontosan), 2 beveszek és jobb szokott lenni. (terhesség alatt is javasolt, dm-ben, gyógyszertárban recept nélkül kapható)
2009. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi olyat, ami felfújhatna, odafigyelek ezekre a dolgokra. A séta nem használ, igazából semmi nem hazsnál.Ma megyünk espumisant venni, hátha... 8 hetes korom óta ez van. :(
2009. dec. 12. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Espumisan nagyon jó! Nyugodtan szedhetik terhesen is, vegyél gyorsan egyet!:)
2009. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kaukázusi kefír az espumisan mellé, de sajna ez az egész terhességet végigkíséri
2009. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászóló vagyok: látom ti lebírtátok írni :) Arra a gyöngyre gondoltam én is. Biztos jobb lesz tőle.
2009. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Első-utolsó hozzászóló! Észre se vettem, hogy rosszul írtad, a lényeget érettem. :D
2009. dec. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!