Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A testsúlyom normális, mert...

A testsúlyom normális, mert eleget mozgok, de az étvágyam túl nagy és általában szénhidrátot kívánok. Ha nem olyat eszem ami ízlik, az olyan nekem mintha nem is ettem volna. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ami ízlik az általában a sültkrumpli, hamburger, édesség stb. Mit tehetnék a súlyos akaratgyengeséggel?

19/L


2010. szept. 25. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyed ezeket, csak csináld meg magadnak otthon és akkor még egészséges is ;) és sportolj!
2010. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás miatt van nagyobb étvágyad. Normális. :)
2010. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Ha a testsúlyod normális, hol itt a probléma? Örülj neki, hogy számodra elég a mozgás.:-) Én ugyanebben a cipőben járok avval a különbséggel, hogy rajtam van egy masszív 8-10 kg súlyfelesleg, pedig nagyon sokat sportolok, de nem tudom megállni a szénhidrát evést,(pedig annyira sokat sem zabálok, este meg különösen figyelek erre).
2010. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs összefüggés a túlevésem és a mozgásom között. És az a baj, hogy már egyre kevésbé elég a mozgás. A súlyom még normális, de már hízom.
2010. szept. 26. 08:23
 5/5 anonim válasza:
100%
És ha azt csinálod, hogy csak estefelé figyelsz fokozottan arra, hogy mit eszel, ebédre meg megengeded magadnak a hizlalóbb ételeket? Szerintem ennek működnie kell, ha úgysem feltétlenül fogyni akarsz, csak súlyt megtartani.
2010. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!