Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények ezekről a babakocsi...

H.Orsolya kérdése:

Vélemények ezekről a babakocsikról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ezt néztem, ez tetszik jobban.


aztán: [link]


Légyszi, írjatok róluk véleményt, ez lesz az első babakocsink.

Köszi mindenkinek előre is. :)


2011. okt. 11. 12:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a tanácsokat, tippeket.
2011. okt. 11. 13:30
 12/29 A kérdező kommentje:

A

Pierre Cardinok nem nagyon kicsik?

abból ezt néztem: [link]

2011. okt. 11. 13:34
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a harmadikat vettük meg(ANMAR Hilux,drapp színű) szerintem nagyon jó bár még nem próbáltuk babával mert csak 33 hetes vagyok de össze van rakva és nagyon masszív és jó minőség sok anyukának megmutattam már és azt mondták hogy nagyon jól választottam ,dönthető a Mózes résznek a háttámlája nem csak a sporté és ez nagyon jó mert barátnőm kisfia mikor már ült ki kellett mindig támasztani a hátát párnával ami el dőlt így nem látott ki a babakocsiból és muszáj volt venniük egy sport kocsit emiatt,nekik nem multifunkciós volt,meg ringató funkció sem volt rajta.A hordozója is jó belepróbáltuk az autóba már a sport része meg szintén szuper a lábtartója könnyen tisztítható.A kerekeit megvizsgálták a férfiak a családból azt mondták jó masszívak strapabíróak felfújhatok és csapágyazottak fixek meg bolygósíthatóak.Mi 69900-ért rendeltük meg még mindig annyi a Bippa kft-nél.

[link]


Én nem bántam meg hogy megrendeltem pedig aggódtam amíg meg nem érkezett addig én sem láttam élőben :)!


A színe meg azért jó mert uniszex bár nekünk kislányunk lesz.(A huzat levehető kimosható)


Remélem segítettem.

2011. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nem műanyag a váz!!!!
2011. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ami elsőre eszembe jutott, h nagyon nehezek, a mi kocsink váz+mózes7,5kiló, ezek meg csak a váz 9+5 a mózes. Ha lépcsőn fel kell emelned ott szakadsz meg , mert még a gyerek súlyát is add hozzá.

A második tényleg szép, de ha még akartok babát meggondolandó, mert ha a második fiú lesz, azt már nem rakod bele. Ahhoz meg azért sokba kerül egy babakocsi.

Vannak ezeknél sokkal könnyebb és jobb kocsik is. Espiro, Pierre cardin, igaz drágábbak is de minőségre is jobbak, amiket te néztél nem a legjobb minőségűek, sokaktól hallottam már h nem jók.

2011. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Viszont mivel te is felfújható kerekűt vettél és nekem is azok tetszenek, ajánlani tudom, hogy még mielőtt használnátok vigyétek be egy bicikliboltba és tettesetek a kerekeibe ilyen defekt gátlót. A biciklihez találták ki, de azt mondják babakocsinál is nagyon jó, és jobban megéri, mintha cserélni kell a gumikat, ha esetleg kilyukad.

2011. okt. 11. 13:41
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

egyiket sem venném meg. nem fogod használni, csak max. egy évig, mert szélesek, nehezek, bonyolultak,nagyok. Amúgy nagyon jól néznek ki.

a 3 kerekűek általában nem elég stabilak,de persze vannak abból is jók.

2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi is a harmadikot vettuk meg az anmarosat.

Egyenlore meg nem hasznaltuk, 37hetes vagyok, de itthon mar probalgatok vele kozlekedni. Sulya tenyleg van de ha van liftetek es nem kell emelgetni akkor nagyon jo. Csapagykerekes, ami nagyon tartos. Ez nem aluminiumvazas, mert azok allitolag egy ev hasznalat utan nagyon el kezdenek ropogni. En szeretem hogy olyan jo nagy a belseje, a nagy labzsakom is belefer es ma jottem ra hogy az autosullesbe is be tudom szerelni a labzsakot. Konnyen teritheto es ha minden igaz nagyon jol vedve van a baba a szeltol

2011. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok

meg annyit hogy jo nagy kerekei vannak ami nem art ha hull egy 10cm ho. en toltam kiskereku babakocsit hoban, hat felert egy jo kis tornaval

2011. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kicsik a Pierre cardinok.Nézd csak meg élőben!Lehet, hogy a 3.nem műanyagvázas, viszont tényleg nagyon nehezek, és már bocs a kifejezésért "otrombák"!
2011. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!