Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények ezekről a babakocsi...

H.Orsolya kérdése:

Vélemények ezekről a babakocsikról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ezt néztem, ez tetszik jobban.


aztán: [link]


Légyszi, írjatok róluk véleményt, ez lesz az első babakocsink.

Köszi mindenkinek előre is. :)


2011. okt. 11. 12:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi a PC,viszont a sportrész nem dönthető csak kagylószerűen.tehát ha döntöd,emelkedik a baba lába,olymódon fix,mint a hordozó.
2011. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tudom miből gondoljátok hogy széles megyek le mérem és mindjárt meg írom milyen széles mert épp az tetszik hogy nem otromba hanem elegáns és nagyon szép.
2011. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És még a PC-röl annyit barátnöm kisfia ha elöre döl a sportrészben akkor döl az egész ülés is amikor rátámaszkodik a lábtartora.
2011. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 11. 14:21
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Lemértem!

A mozes 70cm hosszú és 40 cm széles,a hátsó kerekek 60cm szélességet foglalnak el az elsök 50cm-ert,a tolokar szélessége pedig szintén 50cm.

2011. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk Raf-Pol Twist babakocsink van, külön vettem bele a színével megegyező babahordozót. De így ugyon olyan, mint a Fenix. Bézs-Bronz színűt választottam. Szép, masszív és valóban nehéz, de mivel nem kell emelgetnem, így erre esett a választás. Téli babának szerintem nagyon megfelelő. Bár még nem tudom, hogy a babám mennyire fogja szeretni. 37 hkm
2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
És a 3 közül szerintem egyik sem 3 kerekű!!!!
2011. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

14:35vagyok én az Anmar hilux-ot mértem le.te döntésed én csak azt tudom hogy a falunkban minden kismama és anyuka megnézte mindegyiknek más fajta van de azt mondták hogy jó választás mert minden meg van benne ami az övéikből hiányzik,persze nézni kell azt is hogy mikor jön a baba hol laktok akarsz-e buszozni milyen utakon fogod tolni.Nekünk téli baba lesz ezért jó mert van hozzá lábzsák és a mozes védi a hidegtől a kerekei meg nagyok és vastagak,jól lehet majd hóban tolni,és nem kell csak 4 lépcsőfokon felvinnem meg nem fogok buszozni sem.

Üdv 33 hetes km

2011. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Székesfehérvári vagyok, csak ritkán járok busszal, és csak egy emeletet kell cipelni.

2011. okt. 11. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!