Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, és az egyik...

29 hetes vagyok, és az egyik oldalon szinte az összes fogam fáj. Fogorvoshoz csak két hét múlva tudok menni. Mi lehet ez, illetve addig nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ügyeletre nem tudnál bemenni? Az is baj , hogy fáj ( bár ezt a baba nem érzi) , de lehet hogy gyulladás. Ha pedig fáj , előbb-utóbb gyógyszert kell beszedned rá (nem 1-2 szemet), ami viszont már "káros" lehet...

Próbáld többször mosni egy nap, vagy használj öblögetőt...de a legjobb tényleg egy mielőbbi fogdoki lenne!!

2009. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már volt ilyen a terhesség elején, és akkor elmentem dokihoz, aki megkocogtatta azon a környéken az összes fogamat, és úgy egyik sem fájt, és nem is tudott vele mit csinálni.
2009. ápr. 30. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont marad az öblögetés. Esetleg ha olyan fogkrémet használnál, ami érzékeny fogakra jó ? (pl. sensodyne f?) Nekem bevált.Kicsit borsos az ára, de jobban is tisztít.
2009. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól begyulladhatott az egyik fogad, ha az egész oldalra kisugárzik. Konkrétan ahhoz a dokihoz akarsz menni, aki 2 hét múlva tud fogadni? Nekem van jó fogorvosom, ami 24 órás. Én is parázom a fogorvosktól, így nem megyek akárkihez, de ott nagyon kedvesek.
2009. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Fog assz vagyok szerintem foginy gyulladásod van!vetesd le a fogköveket és Meridol nevü szájöblögetöt használj napi 2x!Használni fog!
2009. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért megyek ahhoz a dokihoz, mert most nincs pénzem magándokira, és az sztk-ban sajnos csak 2 hét múlva fogadnak. A fog asszisztensnek köszönöm, jelenleg cserszömörcés szájvízzel öblögetek, kicsit talán jobb tőle, de azért mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. máj. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!