Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti nem féltek hogy...

Kismamák ti nem féltek hogy ideér a Sertés infulenza? Hogy fogjuk kivédeni?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek... :(.
2009. máj. 2. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
1%
Ezek szerint aki nem terhes, annak meg úgyis mindegy, mehet a pöcébe. Értem.
2009. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert? Mért gondolod ezt? Ez egy kismamás oldal azért írtam nyílván hogy Kismamák..
2009. máj. 2. 10:56
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell izgulni. Én amikor az elsőt vártam akkor volt a madár influenza az sem ért ide, pedig azt még a vándorló madarak is terjesztették.
2009. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Én egy kicsit félek azért a sertésinfluenzától. Én a terhességem kezdete óta (6hetes vagyok) sokkal jobban figyelek hogy mit eszek. Pl még a banánt is megmosom héjastúl amikor megeszem. Amikor hazajövök egyből megmosom alaposan a kezem fertőtlenítő kézmosóval. Ilyen apróságokkal szerintem meg lehet előzni. Ja és figyelek hogyha valaki rámköhög vagy látszik hogy elég beteg a tömegközlekedésen inkább elmegyek onnan vagy leszállok.
2009. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem igazad van :)! Azt meg nem tudom az első válsz hová tünt? De jobb is hogy eltűnt :)!
2009. máj. 2. 11:06
 6/24 A kérdező kommentje:
Mióta babás vagyok én is folyton kezet mosok minden után. Utálok buszra ülni azóta.De néha muszáj sajnos!
2009. máj. 2. 11:08
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj,hogy a kismamák már mindentől rettegnek.Gondolok itt a "ehetek trappista sajtot,kolbászt,epret stb. kérdésekre"

Régen nem voltak így felfújva ezek a dolgok,mégis egészségesen megszülettünk.

Ezt válaszoltam egy nemrég feltett kérdésre.

Amúgy elkészítik az oltóanyagot,mindenki megkapja,és ennyi.

18 hetes pocis

2009. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Az elso valasz azert tunt el,mert le lett pontozva es ilyenkor nem mutatja,mert nem hasznos.Amugy en is felek persze ettol a sertesinfluenzatol.A suru kezmosast en is beiktattam es figyelek arra is,hogy kik vesznek korul.
2009. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De kismamáknak is belehet adni a védőoltást???

Persze régen nem voltak ilyenek de azért most más minden.Jobb félni mint megijedni!

2009. máj. 2. 11:24
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát, szerintem "félni" talán nem kell, de jobb az óvatosság. Elvileg elég virulens, elérhet minket is, de sosem tudni. Mivel én multinál dolgozom, pl van egy mexikói kolleganőm, akit most a családja otthonról kitiltott, nem hiszem el ezt a Mo. világ vége maszlagot. A lány amúgy egy olyan városból való, ahol 3 ember már meghalt :-(((


Remélhetően viszont nem nálunk lesz az epicentrum... kellő óvatosság nem árt. Nem véletlen kaptam pár felhívást, mire kérik az embereket... 2 heti inni és ennivaló... durva, azt hittem rosszul látok. Nyilván főleg az amerikai kollegáknak szánták, de elküldték a magyar munkavállalóknak is mind. Na erre tessék gombot varni. Nem pánikolunk, de nem kisértjük az istent. Sosem tudhadtod, Csernobilt is letagadták... :S

2009. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!