Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a pocim mérete? Kép...

Normális a pocim mérete? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Véleményeket szeretnék, szerintetek megfelelő a pocim mérete? Most vagyok 9 hetes és 4 napos. Nem volt még uh-m, holnap lesz, igy nem tudni, esetleg 2 baba-e. 172cm és 76kg-val kezdődött a terhességem! Most 80 kg vagyok!


2011. okt. 17. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a pocid és látványos:)
2011. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért a súlyodra vigyázz! Az első 12 hétben nem kellene egy pár kilónál többet hizni, mert akkor mi lesz a végén???

Jó babavárást ;)

2011. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kizártnak hogy ikrek,de hogy-hogy nem volt még eddig ultrahang?
2011. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak vizsgálaton voltam, ahol a doki megállapitotta a terhességet, és uh-ra holnapra vagyok behivva! Nem tudom, miért! Súlyomra próbálok vigyázni, köszi! Uhh, remélem 2 baba! Holnap megtudjuk!! :)
2011. okt. 17. 12:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha két baba is, akkor is még olyan pindurik, hogy a hasad ilyenkor még csak a puffadástól nő, nem a méhed lett nagyobb... Szóval az, hogy 9 hetesen mekkora a hasad, az igazából semmit nem jelent erre nézve :) (a hízás meg a 4 kg rengeteg szerintem, vigyázz azért! )
2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mikor megtudtam a babát, letettem a cigit, van, aki szerint ezért hiztam hirtelen! kÖSZI
2011. okt. 17. 13:07
 7/21 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy hányan laknak bent? :)
2011. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nyilvan megharagudnal erte, ha azt mondanam, hogy nem normalis, mert mindegy, hogy masodik baba, de az elso trimeszterben nem igazan kellene lennie meg pocaknak sem.

Ami van, az a puffadastol van, foleg estere, reggel meg amitt sem kell lennie, illetve a testtartastol, ezt kiegeszitve azzal, hogy a legtobb kismama a terhesseg tudata miatt mar egyaltalan nem hasznalja a hasizmat megfeleloen, kiengedi a pocakjat.

De vegulis mivel te kerdezted es igy kerdezted, igy gondolom nem baj, ha leirom a velemenyemet.

Erdekessegkeppen csinalnal ugy fotot egyik REGGEL, hogy normalisan, egyenes hattal allsz es hasznalod annyira a hasizmaidat, mint amikor nem vagy kismama? Nem kell behuzni, csak nem kinyomni, hanem normalisan tartani.

Erdekessegkeppen kivancsi lennek ra, szerintem a tobbiek is megneznek.


Sok boldogsagot!

2011. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megiromhány pocaklakóm van, holnap d.e. megyünk az uh-ra. Oké, reggel fotó, egyenes hát...rendben. Nem, nem sértődtem meg, köszönöm az őszinte választ. Van benne valami, tényleg jobban figyelek arra, hogy ne használjam a hasam. D.e. jelentkezem.
2011. okt. 17. 13:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Szép pocid van, nekem is hamar kezdett nőni mikor terhes lettem.
2011. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!