Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi kérdés? (kérdés túl...

Babakocsi kérdés? (kérdés túl rövid . )

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit keresek, amihez van babahordozó, sportrésszel rendelkezik és 180 fokba dönthető. 50.000 Ft körül!
2011. okt. 17. 15:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tetszeni tetszik, csak én olyat szeretnék, amihez van babahordozó. De külsőre tetszik.
2011. okt. 20. 17:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha téli baba lesz, akkor nagyon jó a mózeskosár!

Nem hordozóban kell ám tologatni... Az csak rövid távon egészséges, pl. ugye az autóban, nem babakocsis sétához.

2011. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem hordozóba kell tologatni.Pont azért szeretnék olyat, ami 180 fokban dönthető.
2011. okt. 21. 07:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ilyet vettünk. Pont azért, amit írtál. Nagyon szeretjük.


[link]

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Huu, ez tényleg nagyon jó. Jól is néz ki. Az 55. ezer ft-ban benne van a hordozó is, ugye?
2011. okt. 21. 10:42
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem magas a tolókara egy kicsit? Mert a képen úgy tűnik és nem vagyok olyan magas (164 cm)
2011. okt. 21. 10:47
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok.

Nem magas, vagyis állítható. Én igaz magas vagyok, de teljesen "kihúzva" kényelmes a tolókarja. Mi boltban vettük meg, ott ki is próbáltam, megnézegettem. Élőben még jobb!

Újszülött kocsinak használva is nagyon jó, téliesíthető, puha, és elég hely van benne. A kupolát áthelyezve két irányba tolható, tehát szemben is tudsz lenni a picivel. Szerintem érdemes megnézni élőben, mert nagyon praktikus, és nem drága.

2011. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!