Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamik hogy vagytok?...

7 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok már orvosnál? Látszik már a pocitok?

Figyelt kérdés

Én pénteken megyek dokihoz, csak akkorra kaptam időpontot.

Második baba és már látszik egy kicsit :-)


2011. okt. 17. 16:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes kismami vagyok, az első babám pedig 13 hónapos. Tegnap voltam orvosnál, szerintem látszik már, hogy jön a következő, legalábbis a férjem látja. Én amúgy sportos testalkatú vagyok, de terhesen inkább a molettba hajlok... :)
2011. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én 8+3 vagyok, hétfőn megyek UH-ra. A tesztem már 5 nappal a nem várt előtt egyértelmű pozitív volt, de nem hiszem, hogy ikrek lennének. :)
2011. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ja, persze a kérdésre csak válaszolni nem válaszoltam. :)

Én 85 kg vagyok, szóval nem egy vékony alkat, így nem is látszik még, bár a nadrág hasban kicsit feszít, és hason meg háton fekve nagyon érzem a pocit. :)

A rosszullét meg van is nem is, olyan enyhe émelygés szerű, de a róka koma még nem jelentkezett be. Viszont folyton aludnék, és sajna nagyon köhögök is. :(

2011. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
06:16 vagyok! Voltam uh-n hármasikreim lesznek!Erőset tesztelők készüljetek:)) Egyébként egyáltalán semmi tünetem nincs,pedig azt hallottam ,hogy ikreknél erősebbek a rosszullétek.Még hányingerem sincs.Legfeljebb annyi,hogy már a 4.héttől egyfolytában pisilni járok!Írjátok ám meg mi lett az eredmény!
2011. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves utolsó!!!:)))
2011. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
06:12-es ehhez annyit hozzá fűznék hogy Nálunk apukám családjában voltak/vanak ikrek, És nekem is két ikertesom lett volna de egyik elhalt igy csak ketten letünk, én most vagyok 20hetes és 2napos és sajnos csak egy baba de neki is nagyon örülünk. A bátyámnak viszont ikrei születek kéttpetéjü fiuk jahh mi lányok vagyunk:d szoval csak azt akartam mondani hogy vanak kivételek :D
2011. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
U.I: ez a 06:19-nek szolt az elözö sorry a figyelmetlenségemért :d
2011. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Gratula a 3-as ikrekhez!!!!

Én vagyok, aki parázik az ikerterhesség miatt! :D

Holnap kiderül! :)

2011. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Utolsó vagyok! Voltam UH-on és láttam is a pocaklakót, egyedül van! :)
2011. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 nappal nem várt előtt lett pozim a mensi előtt 3 nappal erösebb volt mint a kontrol csik 1 baba van ma vagyok 8 hetes nagyon ramatyul vagyok d. Utánonként gyomrom fáj sokat feszül s puffadok :) boldog babavárást :)
2020. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!