Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik volt számotokra a...

Melyik volt számotokra a leghasznosabb, leggyakrabban látogatott weboldal a terhesség előtt/alatt?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, de teljesen "amatőr vagyok" terhesség, babavárás témában, úgyhogy mielőtt elkezdünk próbálkozni, szeretnék tájékozódni, hasznos cikkeket fórumokat olvasni és főleg fórumozni. Kinek melyik volt a kedvenc?
2011. okt. 18. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a netbaby.hu-t olvastam gyakran, meg a kismamablog.hu-t, de a hoxa.hu is jó nagyon!
2011. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én össze-vissza böngésztem, mikor mi érdekelt:


Babás oldalak


[link]


[link] (Itt sok hasznos választ kaptam)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (mert mindig bajban voltam a leletek értelmezésével :) )


[link]

(Ezt nagyon szerettem nézegetni, ahogy fejlődik a babuci.)



Ja és esetleg a ciklus.hu, ha gondolod.

2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig google-be írtam, és ezer oldalt elolvastam. :D Legtöbbször talán a babanet jött be.
2011. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez segített. Rengeteg példagörbét találsz, egy csomó leírást mindenről amiről csak tudni szeretnél!!

Az oldalt egy német doktornő működteti. Profi. Ő segített nekem abban, hogy a véreredményeim alapján (ami a doki szerint jó volt) menjek tovább kivizsgálásokra, mert pajzsmirigyproblémát lát. Pár hónap múlva baba volt a pocakban

2011. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a babanet és a babát tervezők otthona tetszett a legjobban. Bár ez utóbbi megújult,régen klasszabb volt, átláthatóbb.


A babanten viszont sok hasonló cipőben járóval tudsz beszélgetni.

2011. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések - teherbeesés --> itt tudtam meg mindent a terhességről, hogy mi az a peteérés, ovuláció, missed ab, inszemináció, pco stb... Előtte fogalmam sem volt a dolgokról.

Most már a terhesség és a szülés témaköröket olvasom, nagyon hasznosak. Szinte innen szedtem össze az összes tudásomat.

38 hetes kismama

2011. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szintén a www.babatervezok.otthona.net oldalt nézeggettem a teherbeesés előtt + ezt, majd mikor terhes lettem utána már csak a gyakorikerdesek-et.
2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Grófházy ***** válasza:

Én egy barátnőmtől kölcsönkértem a szülészet-nőgyógyászat majd később a gyermekgyógyászat tankönyvét,amiből tanították őket a fősulin.

Nagyon sok hasznos dolog van benn.Az ott olvasottakkal szemben olvastam fatális nagy baromságokat neten!!!

Mivel orvosok írták a tankönyveket,én azokat az információkat részesítettem előnyben

És jól tettem.Megismertem a testem/testünk mi hogyan működik stb. Sajnos sok emberbek van alapvető hiányosságai a témát illetően.Ne hagyjd magad megvezetni

2011. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Disi ***** válasza:
Én a kismamablogot olvastam és ezen az oldalon böngésztem sokat. Itt egy csomó tapasztalatot össze tudtam szedni, és több embert tudsz megkérdezni mint ha az ismerősöket hívod körbe.
2011. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez és a szülészet tankönyvem.
2011. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!