Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kinek voltak...

Terhesség alatt kinek voltak ilyen jellegű fog problémái?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyon vérzik a fogínyem, ezzel kapcsolatban már olvastam itt hasznos válaszokat, tanácsokat. Viszont nekem még olyan kérdésem lenne, hogy ha SZTK-ba megyek el fogorvoshoz, ott kell-e fizetnem, ha a rossz fogamat betömi vagy kihúzza? Sajnos az egyik fogam szuvas lett, s nagyon fáj,2. napja alig alszom éjjel. Muszáj lesz elmennem fogorvoshoz, de magándokit most nem tudnánk megfizetni. Valaki járt mostanában SZTK-ban fogorvosnál? Tapasztalatok? Előre is köszönöm a válaszokat! Boldog babavárást! 21h kismami
2011. okt. 20. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a saját fogorvosod vagyis oda tartozol akkor nem kell fizetni a huzásért,tömésért stb csak ha fogat csináltatsz,pl porcelánt,de a húzás ott is ingyenes csak a fogat kell megfizetni.36 hetes kismama és hetente járok fogorvoshoz
2011. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint minden más egészségügyi ellátás, ha fizeted a tb-t, akkor ingyenes. Keresd ki melyik fogorvosi körzetbe tartozol, ami nem feltétlenül az SZTKban van, lehet egy magánrendelő is, mint nekem itt Miskolcon. Itt az alapellátás, tehát a szűrés, fogkő eltávolítás, tömés, húzás ingyenes, ha az a te körzeted. Neten utána tudsz nézni. Ne halogasd.
2011. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :) Még ma utána nézek a dolognak, hogy hová is tartozom, mert nem rég óta élek ebben a városban, s ezért sem vagyok tisztában sok dologgal! Köszi mégegyszer!
2011. okt. 20. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 13.héttől jártam rendszeresen mert fogínysorvadásban szenved az egész család és anyukámnak is már műfogsora van mert 3 gyereket szült és ahány gyerek annyiszor 2 fogát kellet húzzni.Én elmentem a kezdetekben és jártam végig.Megcsináltattam a lyukas fogaimat,meg eljártam a vége fele is hogy nincs-e probléma.Menj csak nyugodtan.Nálunk itt egy vadállat fogorvos van és féltem is tőle nagyon de mivel (gondoom én)kismama volta átváltozott angyallá mert tök rendes volt.Pedig nagyon félek az orvosoktól de bevallom hiányzik az aggódás,meg a beszélgetések amiket ejtettünk.Nyugodtan mehetsz.12 héttől megcsinálnak mindent és ne izgulj a babának nem okoz semmiféle gondot se a húzás,tömés,inekció.
2011. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nagyon félek a fogorvosoktól, remélem nekem is sikerül kifognom egyet a normálisabb fajtából! :) Megnyugtató az a tudat is, hogy pl. az érzéstelenítő injekcióból nem érez semmit a babócám.
2011. okt. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!