Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig próbálkoztatok mire...

Meddig próbálkoztatok mire össze jött a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,akik 2évet illetve 4évet vártatok a babára,mi volt a gond?
2011. okt. 20. 21:32
 12/27 anonim ***** válasza:

6 hónap után sikerült.

34hkm.

2011. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9 hónap után sikerült.
2011. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

1. baba: 2. hónap, de 9 hetesen missed ab lett a vége

2. baba: azonnal

2011. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekünk majdnem 1 év volt mire összejött, de spontán sikerült, nincs semmi gond egyikünkkel sem. szóval nem biztos, hogy gond lenne nálatok.
2011. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A kislányom azonnal, a kisfiúnk aki januárban fog megszületni 1 hónap után!

Remélem neked is hamarosan sikerülni fog!

2011. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Első baba 1hónap, második baba 5hónap, most a harmadikkal vagyok 10hetes, rá több mint 2évet vártunk. Nálunk az volt a baj, hogy nagyon görcsösen akartuk. Mikor már elhatároztam hogy: jó, ebből elég majd jön mikor jönnie kell, elhatároztam, hogy keresek valami munkát mert a kisebbik fiam betöltötte a 3évet, és láss csodát mikor nem ez járt a fejemben állandóan, hát végre megtörtént a csoda:)) pedig mi elég ritkán is voltunk együtt, mivel a párom nagyon sokat dolgozik. Ne görcsölj rá, és hidd el sikerülni fog, mert nincs baj veletek.
2011. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Másfél év.

Eldöntöttem, hogy dokihoz megyek a köv. hónapban, mert biztos valami baj van...

Mentem is, de már 7 hetes terhesen. :)

Ne görcsölj rá!!!

2011. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
4 hónap után! De ne gondolj olyanra, hogy gond van veled/veletek! Tudod, én a lakásvásárlásunk miatt nagyon stresszeltem, és persze "görcsösen" akartam a babát, és szerintem az első hónapokban ezért nem is jött össze! Lezajlott a stresszes időszak, és akkor már kicsit felengedtem, azt mondtam, jön a baba majd amikor jönni akar, nem görcsölök ezen! A következő hónapban össze is jött! Most egy éves, gyönyörű kislány!
2011. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szia, 6 honap ! Nalam IR es magas prolaktin volt a gond. Ahogy ezt helyretettuk jott is a baba! 8hkm
2011. okt. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!