Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig próbálkoztatok mire...

Meddig próbálkoztatok mire össze jött a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. terhesség: első hónap (missed ab)

1. baba: első hónap

2. baba: 4. hónap

Onnantól kezdve, hogy eldöntöttük, jöhet, azonnal hőmérőzni kezdtem és hőmérőztem 2-3 hónapot az első éles hónap előtt. Szóval biztosra mentem.

A 2. babánál nem volt alkalmam hőmérőzni, el is bénáztunk 4 hónapot, mert nem tudtuk belőni a pét. Végül felhúztam magam és vettem ovutesztet, azzal azonnal sikerült.

2011. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Tegnap 21.09-es vagyok.

PCOS-em van, mint minden 10. nőnek sajnos.

Azt hittem soha nem lehet majd gyermekem, de az első is spontán sikerült. /Diétával, mozgással és metformin gyógyszerrel./

[link]

2011. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
3 év után sikerült.
2011. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Nekünk is hamar összejött, igaz elsőre elment, aztán rá 2 hónapra sikerült. Most a 33.hétben vagyunk :)

Ajánlom a www.ciklus.hu -t, én elkezdtem terhesvitamint szedni, 3 hónappal fogantatás előtt.

Ne arra gondolj, hogy most se sikerült, hanem arra, hogy most fog sikerülni! Mindig az lebegjen elődted.

Nézd meg a titok c. filmet az segít, hogy pozitivan gondolkodj!

Remélem tudtam segíteni.

33 h 6 napos km :)

2011. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltatok!Megpróbálok nem minden pillanatban a babára gondolni!Lehet túl görcsösen akarom.Remélem hamarosan nekünk is össze jön!
2011. okt. 21. 13:25
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig nem jött meg, miután próbálkoztunk, de a teszt negatív lett, így elmentem dokihoz, hogy mi miatt nem jöhet meg! Kiderült, hogy cisztáim voltak, rengeteg, így kaptam gyógyszert, már a nevére nem emlékszem, de attól meg is jött, és rá 2 hónapjára az ultrahang kimutatta, hogy már nincsenek ciszták! El kezdtünk újra próbálkozni, és a második alkalommal össze jött! Ne akard annyira, vagyis persze, akard, de ne minden pillanatban azon rágódj, vajon miért nem jön össze! Gondolj arra, hogy majd jön, amikor ő úgy gondolja! És hidd el, sikerülni fog! Remélem, hamarosan gratulálhatunk! Majd írd le ide, ha össze jön! Mert hidd el, össze fog! Sok sikert!
2011. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azonnal! Esküvő utáni napokban fogant!:-)
2011. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!