Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félelmeim vannak avval kapcsol...

Félelmeim vannak avval kapcsolatban, hogy a párom már nem lát szépnek, nem büszke rám, pedig nem híztam sokat. (26 hetes vagyok és 4,5 kilót.) Ez normális?

Figyelt kérdés
Kezdek a csinosabb nőkre féltékeny lenni, pedig sohasem voltam az. Neki már nem az első gyereke fog születni, nekem pedg igen. Nem lehet ezt vele megbeszélni , mert annyit válaszol, hogy "nem unod még?"
2008. márc. 16. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az én páromlól le tudok szűrni,így hatalmas pocakkal,plusz 10 kilóval,berepedezett hasbőrrel is ugyanannyira szeret és szépnek lát,mint a kispocak előtt.Szerintem ezzel nem csak ő van így.Jobb lesz ha abbahagyod a féltékenykedést,mert ha meg szoptatsz,akkor az lesz a baj,hogy most azért szebb más nő,mert te éppen a kispocakot táplálod,utána meg azért fogsz rettegni,mert lógósabb lett a cicid...hidd el,ő észre sem veszi..vagy ha észreveszi,akkor sem érdekli.
2008. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Ő babáját várod és fogod megszülni!

T evagy neki a legszebb,mégha nem is mondja mindig.:)

25 hetes kismami

2008. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia,ezzel én is pont igy vagyok,ráadásul a párom szakmájábol kifolyolag nökkel dolgozik,sokkal,csinosakkal.Együtt érzek veled,én is kivagyok emiatt egy picit,de tudom hogy csak én számitok neki és persze a baba.29 hetes kismama.
2008. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne féltékenykedj a terhességem elején nekem is voltak ilyen gondolataim, de azzal biztattam magam, ha megláttam egy csinos nőt, hogy én nem csak csinos vagyok, hanem kisbabát is várok és hidd el ezt nagyon sok férfi szexisnek találja! Boldog babavárást 33 hetes kismama!
2008. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Arik vagytok...
2008. márc. 16. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Talán megbámult a jelenlétedben más nőket a párod, miközben te növeszted a pocakot? Azért érzel így? Ha nem tett ilyet, akkor ne rontsd el ezt a gyönyörű időszakot... Felesleges féltékenykedned.

Ha magabiztos vagy mellette, és érzi rajtad, hogy te most is ugyanolyan igényes vagy magadra (itt most nem azt értem hogy továbbra is megveszed magadnak az XS-es tangát :))), hogy kismamaként is tudsz csinosan-fiatalosan öltözni, akkor vele sem lesz semmi gond ha szeret. Nálunk sem fordult feje tetejére a világ, a szexnek sem kell elmúlnia. Ne irigyeld a csinosabb nőket! :) Ha nincs meg a megfelelő kisugárzás, mit sem ér. Ráadásul te most a világ legnagyszerűbb dolgát viszed véghez! Egy tökéletes kis emberkét fogsz létrehozni a pocakodban a 9 hónap alatt, amit bármelyik "csinos" nő megirigyelhet! :) Legyél büszke erre, és legyen több önbizalmad! Hangsúlyozd ki a pocid, és eszedbe ne jusson folyamatosan méricskélni magad, és kínosan ügyelni a kilókra! :) Ha egy nullának érzed magad, akkor az a körülötted lévő emberekre is kihatással van és nem jó irányba! :) Sok sikert kívánok a boldog babaváráshoz!

33 hetes kismami

2008. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 hetes vagyok és én 10 kg-ot híztam már.De szerintem a terhsség igen is jól áll.Nekem első gyerek,neki nem és nekem is ugyanez szokott lenni a válasza nem unod még?.Még majdnem én vok a hibás,hogy próbálok mindent úgy csinálni,hogy az jó legyen.Néha úgy érzem hiába pedálozok.
2008. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló közelítette meg leginkább a problémát, örülök (meg nem is) hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Azért a bíztatásokat köszönöm.
2008. márc. 17. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!