Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Undorodik a terhes nőktől, és...

Undorodik a terhes nőktől, és még büszke is rá. Úton útfélen hangoztatja. Szerintem nem normális. Ugye?

Figyelt kérdés

Ő egy volt lány osztálytársam, 26 éves. 3 éve férjnél van. Már a gimiben is állandóan ezzel büszkélkedett, hogy őt kiveri a víz a terhes nőktől, meg undorodik a terhes nőktől, meg milyen undorítóak a terhes nők, amikor a nagy hasukkal tolatnak...stb, és egyéb, szerintem sértő zagyvaságok.

Most a férje, aki 15 évvel idősebb és még nincs gyereke felvetette, hogy ideje lenni hozzálátni a babaprojekthez. Erre ő kiakadt, hogy milyen undorító dologba akarja a férje őt belerángatni és vagy örökbefogadnak, vagy elválik.

Ajánljak neki egy jó pszichológust?


2009. jún. 10. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Már elnézést, de jobb, ha az ilyen nőnek nem is születik gyereke... ne örökítse ezeket a természetellenes géneket.
2009. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne. Jobb ha az ilyennek nem születik gyereke. :S
2009. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Inkább egy jó válóperes ügyvédet, mert hamarosan kelleni fog. Szomorú....
2009. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megvan az oka, amiért ilyen. Valamilyen rossz gyerekkori élmény, rossz anya-modell, ilyesmi.

Sztem pszihiáterhez küld őt, ha tudod, pszichológus ehhez kevés lesz.


Ami a legfontosabb: ilyenkor nem kell őt meggyőzni erőszakkal, nem szabad ráeröltetni a terhességet, mert nagyon rosszul sühet el :(

2009. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
De ne is fogadjon örökbe- ki tudja, milyen lelkibeteg egy nő ez, vagy valami történt a családjában.... Lehet, hogy tényleg ki kéne vizsgáltatni az elméjét/lelkét.
2009. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Neki elmeorvost, a férjének meg egy jó válóperes ügyvédet meg egy társkereső oldalt.

Amúgy az ilyen tényleg ne szüljön, sőt, ne is fogadjon örökbe. Nem csak a genetikai öröklődés miatt, hanem a születendő gyerek lelkivilágáért: az ilyen úgyse tud odaadó, szerető anya lenni. Az csak abból lesz, aki vágyik egy kisbabára. Ha meg nem, kár a kicsi életét elrontani.

2009. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
En meg imadom a terhes noket! Nekem legtobbszor konny szokik a szemembe toluk!:)
2009. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a csaj csont leszbi..csak elfojtja.. Nehogy gyereke legyen, tuti kínozná...

Az ilyet csak sajnálni lehet, hogy ennyire taszítja magától ezt a csodát...

2009. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

HIHI....A terhes nőket utálja,a nagy pocakjukat meghogy tolatnak...hihi ...ennek semmi köze a szexuális hovatartozásának.Inkább a szürkeállományához van annál több köze:Szerintem.

Ő 26 éves a férje(szegénykém)meg 41.Nos,a pasi vagy gazdag,vagy nagyon jó lehet az ágyba,hogy hozzáment.Ilyenkorban már általában benő a pasik fejelágya és teljesen normális,hogy szeretne gyereket.Ha nem kapja meg majd ettől "libától",tuti válni akar majd.

Amúgy meg sokkal többen utálják az ilyen kis "ribancokat",mint a terhes nőket.SŐT!Én még ilyet nem is hallottam,hogy utálnának minket....hmmm..Szerintem hagyd a csudába,keressen magának:)

2009. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ,ha nem hagy nyugodni a dolog ,akkor inkább egy 60 éves pasit keress neki,aki a válás után hamar elveszi,akinek már van gyereke is tuti nem akar már többet:):)
2009. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!