Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell csinálni a lilakáp...

Hogyan kell csinálni a lilakáposzta tesztet?

Figyelt kérdés
Nektek bejött az eredmény?
2011. okt. 21. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg nagyon-nagyon regen en lattam ezt egy kulfoldi oldalon, leforditottam es kiirtam kerdesbe.

Tobben kiprobaltak, mindjart megkeresem neked a regi kerdesemet.

Az eredmeny: vagy bejott, vagy nem, de szorakozasnak tokeletes.

:)

2011. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a linket. Érdekes volt elolvasni a válaszolók hozzáállását. Furcsa, hogy egyeseknek mennyire nincs humorérzékük :)
2011. okt. 21. 16:38
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Én ma megcsináltam, és e szerint kislányom lesz. Sajnos orvos még nem erősítette meg, de én már 4-szer is álmodtam a babával, és minden alkalommal kislány volt:)

Talán a jövőhéten kiderül.


17hkm

2011. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Majd írd meg mindenképp! :)
2011. okt. 22. 11:34
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok!!! Hát én is kipróbáltam a férjemmel együtt, és nekem is és neki is bíbor színű lett.:))) Akkor a férjemnek is kislánya lesz? :)) Ez elég érdekes, de azért jó móka volt. Mi még nem tudjuk hogy milyen nemű lesz a baby. Sőt még az ecettől is bíbor színű lett:))
2011. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

:D :D ez nekem való!!!!!! Megkaptam a kaposztatol a hiányzó 30%!!A dokinal ugyanis 70%ra azt mondta 2 hete,hogy kislány!Nem akartam elhinni,mert bár fiú után lányra pályáztunk..de kevés esélyt láttam rá.Örülök,hogy ezt találtam!Apaval csináltuk,jókat nevettunk,de Mi hiszünk benne.Drukkolok,h mindenkinek bejojjon!

De teszt IDE vagy oda,a lényeg,hogy egészséges legyen a picike :)

Egy 15 hetes bíbortesztes boldog kismami

2011. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Netán valakinek valami jó recept lilakaposztaval??

:)

2011. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Azt álmodtam,hogy kislányunk lesz. Megcsináltam a tesztet és kislányt mutatott :) Érdekes,mert én az elejétől fogva fiút érzek. Majd elválik :)

Üdv, 14+4 hetes

2011. nov. 1. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!