Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár perce deja vu érzésem...

Anita0802 kérdése:

Pár perce deja vu érzésem volt hogy ma fogok szülni, szerintetek erre mennyi esély van? Tudom hogy hülyének tünhet a kérdés de amennyire lehet normális válaszokat kérek 35+3h vagyok még csak

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Hogy vagy? Sikerült megnyugodni?

Attól mert megdagadt az arcod, nem jelenti azt, hogy tutira ma meg is fogsz szülni. Szülés előtti időben felpuffadhat, de nem előtte egy két órával, szóval, NYUGI!

Az én arcom is elvolt változva, mondták is látszik, hogy szülés közeleg. De még kb egy hónapig bent volt a picurka, aki nem is volt pici 3950 g született. Aztán írj, mi a helyzet.

2011. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
eddig minden ok ma voltam az első ctg ami elméletileg a lehető legtökéletesebb,ugy hogy reméljük nem lesz igaza a stresszelőknek.nálatok minden ok?
2011. okt. 24. 16:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben! Nálunk is. Kellemes babavárást!
2011. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!