Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell megcsinálni a...

Hogyan kell megcsinálni a terheléses cukorvizsgálatra a 75g glukozos lötyit? Lehet bele rakni citromot? Mennyi vízhez kell hozzá adni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Odaadod a nővérkének, ő meg összekeveri két dl vízzel.Visszaadja, te beleöntöd a fél liter citromlét(:) és megküzdessz vele.Rettenetesen tömény!De iható.Én utálom az édességet, ezért elég borzalmas érzés volt.
2009. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olyan teát vittem magammal, amiben csak citromlé volt, a nőci meg belerakta a cuccot. Egy huzatra idd meg, akkor sokkal jobb. Nekem 3-szor volt:)
2009. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk fél liter vízhez keverte hozzá a vérvételen a hölgy, és annyi citromlevet lehetett bele tenni, amennyit szeretnél. Én mondjuk nem vittem.... Elég undi nélküle, de túlélhető. Viszont igaza van az előttem írónak, minél kevesebbet szöszölj vele, minél előbb le tudod húzni annál jobb:)

2009. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki ez is helyfüggő, nálam semmit nem csináltak vele, úgy kellett víz után rohangálni, és a folyosón belevarázsolni az ásványvizes üvegbe a port. Nagy mutatvány volt.
2009. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem ki kellett váltanom,és mondták hogy este csináljam meg,és rakjam hűtőbe,akkor ez tényleg olyan hogy mindenhol máshogyan,akkor rakok bele citromot is,hátha jobb lesz! :) Köszönöm a segítséget!
2009. máj. 4. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ki kellett váltanom, és előző este csináltam meg a lötyit. Kb 3 dl vízben kell feloldani. Ha reggel csinálod meg, akkor érdemes picit langyosabb vízbe tenni, mert a glükóz megkristályosodik a hideg vízben. nekem a védőnőm azt mondta, hogy egy egész citrom levét tegyem bele. Egyáltalán nem volt borzasztó, pedig én nem szeretem

az édeset. Olyan, mint a limonádé.

2009. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a vérvételen megcsinálják.
2009. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!