Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+4 hetes terhesen 6-7 kg...

26+4 hetes terhesen 6-7 kg soknak számít?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, 54kg-mal kezdtem a terhességet, most 61kg vagyok. Jó, mondjuk, ez nem reggeli mérés, most mértem.(És kb. 166cm) Eleinte még fogytam is 2-3 kg-ot a rosszullétek miatt, de szerencsére már nincsenek rosszullétek. Kicsit viszont aggaszt, hogy ez nem-e számít soknak? Igaz elfér rajtam és még így se nézek ki daginak. Ti mennyinél jártok,jártatok kb. ennyi idős terhesen?
2011. okt. 23. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem szamit soknak alapban. Akkor lenne sok, ha erosen tulsulyos lennel, mert akkor hizni sem lenne jo dolog, de te irtad, hogy vekony voltal.

Maximum arra figyelj oda, hogyha 54 kiloval kezdtel es lementel 51 kornyekere a rosszuletek miatt, akkor a 61 ahhoz kepest mar 10 kilonak szamit.

Es mivel irtad, hogy a rosszulletek miatt mentel le, igy gondolom 12. het kornyeketol kezdodott a sulygyarapodas.

14-15 het alatt 10 kilo viszont mar nem keves meg akkor sem, ha vekony testalkatu vagy, mert teny es valo, hogy a java meg csak most jon, akkor ebbol terhesseg vegeig meg 20 is lehet. Az akkor sem jo, ha vekony voltal, mert hizasnal ilyenkor nem az esztetikum a legfontosabb, hanem az, hogy a szivnek, izuleteknek nehez nehany alatt felszedett 20 kilot elbirni.


De lehet, hogy rosszul szamoltam, csak abbol logikaztam ezt ki, amit irtal.

2011. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amúgy a rosszullétek sajnos elég sokáig elhúzódtak, félidőig nagyon rosszullétes, hányós és étvágytalan voltam. 13 hetesen még korházban is voltam ezmiatt. :-S
2011. okt. 23. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számit soknak,teljesen normális dolog,majd arra kell figyelni,h a vége felé jönnek jobban a Kg-ok!
2011. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 15 hetes vagyok és én most tartok +5kg-nál! Úgyhogy szerintem egyáltalán nem sok!! Én viszont aggódom mert szerintem én már sokat híztam.
2011. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!