Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Unatkozom.

Mit csináljak? Unatkozom.

Figyelt kérdés
már minden házimunka kész,föztem, takaritottam vasaltam stb.. olvasni nem szeretek, nagy takaritás kész, a babaszobát már 4x átpakoltam, 36 hetes vagyok, az idö rossz, de ugy se sétálhatok veszélyeztetett vagyok, még ablakot pucolni se lehet ebben az idöben, az összes dvd-t már 200x láttam.
2010. jún. 22. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
olvasd el a szüléstőrténeteket.én azt szoktam bár nem vok terhes.tök jok .
2010. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pihenj, lustálkodj, bármit amit szülés után már tuti nem tehetsz meg. Akkor majd visszasírod ezeket az unatkozós napokat:)
2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elmentem a kreatív hobby boltba és vettem valami mütyürkét amivel elvoltam itthon. Pl karácsonyra csináltam díszeket,gyöngyöt fűztem, szalvétatechnikával csináltam ezt-azt. Akár a babaszobába is csinálhatsz képeket, díszeket.
2010. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a város tölem nagyon messze van annyit nem tudok sétáűlni, gobleinezni szoktam, egy jo film alatt, lehet megnézek valamit még 200-ik alkalommal.. a babaszobába már varrtam mindent, és képeket is csináltam meg plüss állatot..
2010. jún. 22. 13:50
 5/18 anonim ***** válasza:
NE olvass szüléstörténeteket!!Jobb ötletem nekem sincs,én is majd megőrülök itthon,esetleg ha tudsz menj társaságba,vagy hivj át valakit.Ja,és ha rosszu viseled ezt az állapotot,akkor kösd fel a gatyád mert a szülés után sem lesz jobb.
2010. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jóbarátok DVD. ha vége a 10 évadnak, lehet előről kezdeni. Vagy vásárolj a babának a Vaterán
2010. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

netezz, játsz, csetelj a neten.

Ja, és ALUDJ!!!!!!!!!!! az én gyerekem 8 hós múlt,és az nagyon hiányzik.

2010. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idős várandós lennék, nem tudnék egy helyben ülni, annyi mindent tudnék csinálni. Pl menj el moziba (bár messze a város, azért érdemes), vagy menj el étterembe, mert ezekről egy ideig sajnos le kell mondanod.

Pár hét, s nem fogsz unatkozni!

2010. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
moziba ne !aztán miért ne olvasson szülétőrténeteket?
2010. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem ugy van messze a város, csak nekem nincs jogsim és gyalog van minden messze, várom a párom hogy elmenjünk valhova.. addig manikürözök, erre nem is volt idöm már honapok ota.. nincs jobb ötletem, meg mosogatok.. majd csk elmegy ez a nap is, még 29 napom van vissza. van nap mikor meg ugy pörgök, ez a mai nem az:))
2010. jún. 22. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!