Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet velem? Kérek minden...

Mi lehet velem? Kérek minden kismamát hogy nyugtasson meg!

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok és semmien rosszullét nem kísér! Ez mitől lehet? Azt szokták erre mondani hogy kisfiút vár akinek nincs rosszulléte!

Ti mit gondoltok?


2011. okt. 25. 11:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És hanyadik hétől lehet megtudni a nemet?
2011. okt. 25. 12:04
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális, hogy tünetmentes a terhességed. Vagy jobban szeretnél sugárba hányni? :) Én sem voltam rosszul, és kisfiam lett, akár még igaz is lehet. :) Szóval ne aggódj, boldog babavárást!
2011. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A lányom meglepetés volt, végig úgy fordult, hogy nem látta a doki az ultrahangon mi van a lába között. A fiúk viszont már a 20. héten mutogatták magukat. :-)
2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, h fiam lesz, mert nem volt semmi problémám, nem kívántam édességet és hogy a hasam is csúcsos. Már teljesen bele is éltem magam, h kisfiú. 18 hetesen tudtam meg hogy kislány :))) most vagyok 36 hetes és már nagyon várom. :)
2011. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Azt, hogy mázlista vagy.

1. lány: 16. hétig hánytam, mint a lakodalmas kutya, utána, mintha elvágták volna.

2. lány: Kb. félidőig olyan erős hányingerem volt, hogy inkább hánytam volna.

3. ???: 12 hétig hánytam, öklendeztem, majd mintha elvágták volna. A 15. héten bekaptam egy jó kis ételmérgezést (csak erre tudok gondolni) két napig a wc-n ültem, kezemben egy lavórral. Most 17 hetes vagyok, majd a szülőszobán kiderül, hogy mi van a lába között :)


Úgyhogy nagyon örülj neki, hogy (idáig) semmi hányós élményed nem volt. Mázlista :)

2011. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerencsés vagy! A lányomnál az elejétől a végéig naponta többször is hánytam. Még a szülés hetében is. Folyton émelyegtem és kocsiba sem tudtam ülni, mert még abban is rosszul voltam. Most a fiammal szintén voltak rosszullétek. Sajnos Ő nagyon válogatós a gyümölcsök nagy részét utálja. 7 hónapos terhes vagyok vele mégis ha nem is naponta de hetente 1x hányok. Biztos, hogy kisfiú van egy csomó képünk a kukijáról.

Általában ha szerencsésen fordul a baba akkor már a 16. héten meg tudják mondani a nemét.

2011. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmi tünetem nem volt. Mindenki mondta, hogy tuti fiú. Ahhoz képest kislányt hordok a szívem alatt :) :) :)!!!!!!

19hkm

2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmilyen rosszullétem , hányingerem, egészen könnyű terhességem volt idáig.Jövő hét szerdára vagyok kiírva a kislányommal.Nyugodj meg minden várandósság más és más.Boldog babavárást!
2011. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 sumergo ***** válasza:

Édesanyám a bátyámmal szó szerint végighányta a terhességét, velem 1x hányt csak. Én egyszer hánytam, kb. 20 hetesen, előtte csak néha émelyegni szoktam, meg a gyomrom égett, de az is 10. hét után kezdődött. Lányom lesz. Szerintem ebből nem lehet következtetni. 16. hét után már jó eséllyel meg tudják mondani, hogy mi lesz a babád.


38+1 hkm

2011. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!