Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a kérdés. (többi lent) Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Elmentem egyszer bulizni.. aztán mikor megyek haza találkoztam egy sráccal akit régröl ismertem de ha 1-2 szót váltottunk néha... azt még bevoltam rugva és jol elhülyéskedtünk a hóba 1 orán keresztül.. aztán lesmárolt.. rendes nyelves csók volt.. és mondja ugysem fogok erre emlékezni.. há mondom fogjunk hogy emlékezni fogok és azzal kellett bizonyitanom hogy emlékeztem hogy irtam neki fészbukon.. és ez volt vasárnap... eddig semmi:S.. ha érdekelném akkor már rég irt volna nem? vagy szimplán nem jutott géphez?:P
2010. dec. 13. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha facebook-on kiírt friss bejegyzéseket, csak a te írásodra nem reagált, akkor nem érdekli.
2010. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűűű, elmentem bulizni, találkoztam egy sráccal, akivel sose beszéltem, jól berúgtam és smároltunk, aztán írtam neki fééjjjjszbúúúkon... ez most komoly? neked tényleg ez a problémád? Ne smárolj rendes ismeretség nélkül, és ne a sz*rbúkon élj, hanem a valóságban. Hány éves vagy, 15? Szerinted mi honnan tudjuk, hogy ő miért nem írt még neked vissza? Istenem a mai fiatalság... MIÉÉÉÉÉRTTTT?
2010. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ne oltsál már légyszives ugy hogy nem is ismersz... amugy 18 éves vagyok.. és ismerem a csávót nagyábol.. bocs hogy vmi kérdést felmertem tenni.. amugy meg azért irtam ezt a kérdést hogy a többi fiu és lány ilyen helyzetben mit csinálna...
2010. dec. 13. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ismernélek is ugyanez lenne a véleményem. Szánalmas. 10 év múlva majd te is rájössz.
2010. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!