Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte mindig faj a hasam,...

Szinte mindig faj a hasam, olyan mensi szeruen,5 hetes vagyok, ez normalis?

Figyelt kérdés

Tuneteim,csak a hasfajas es mellerzekenyseg.Nem vagyok almos napkozben,nincs hanyinger,semmi mas.Ez nem baj?

Ki mikor kezdett kivanos lenni?


2009. máj. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, így mensi idején teljesen normális, hogy fáj a hasad.

Én 6 hetes vagyok, a mellem érzékeny, a hányinger 3 napja kínoz, de nagyon egyfolytában, álmos is vagyok, pláne déltől-estig :)

Kívános a kisfiammal egyáltalán nem voltam, most amire ránézek megkívánom, de addig tart a dolog. :)

Kellemes babavárást!

2009. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miota kiderult,hogy babat varok,nekem minden nap faj ez nem baj?Ha orvoshoz elmegyek,mar latni fogja a babot?Hasi ultrahangal?
2009. máj. 5. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendesen görcsölt, mint amikor meg akar jönni.Ez természetes, feszül a méh, amiért vastag a méhnyálkahártya.Tulképpen olyan mint amikor mensizel, csak most ott van a baba is.Nyugi, én már háromszor voltam így.
2009. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok...

nem hiszem, hoyg a baba látszani fog, lesz egy üres petezsák.

Nekem így volt mindkettőnél :)

2009. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!