Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várók! Megvan már mi...

Babát várók! Megvan már mi lesz a babátok neme és neve? Mikorra várjátok a kicsit? Hányadik pici lesz?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! Hogy érzitek magatokat, stb.? :) Köszi előre is ha megosztjátok velem!
2011. nov. 3. 11:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

hello


23hetes vagyok, második babámat várom. még nem tudjuk h milyen nemű a pici egy fiam van már.12én megyünk 4d-re, remélem kiderül mert nagyon izgatottak vagyunk már:)

amugy minden okés, jol vagyok szerencsére eddig panaszmentes,maradjon is igy...

mindenkinek boldog babavárást!!!:)

2011. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
szia! 33. hétben vagyok, kislány lesz, az Eszter nevet fogja kapni. 2. baba. Éjjel már nem tudok aludni, tegnap elég rosszul voltam, egy nap csak kevés dolgot bírok már megcsinálni. Karácsonyra várjuk a drágámat:)
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekem a 2. babám lesz, van már egy 3 éves kicsi fiam.

Most vagyok a 29. hétben és kislányom lesz, Liliána.

Január 20.-ra vagyok kiírva, de a csajszim már most másfél kiló.

A derékfájást leszámítva én jól vagyok, főleg mióta már nincs mmeleg.

2011. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk a második gyermekünk lesz, van egy 3 éves kisfiam, őt Bencének hívják.

A 26. hétben vagyok, a 24. hétig takarta magát, ebből sejtettük, hogy kislány lesz, és a 4D-n be is igazolódott. Viktória lesz a neve, azt még nem döntöttük el, hogy legyen-e második neve, de ha lesz, akkor Hanna lesz. Izeg-mozog szinte egész nap, szépen növöget ő is és a hasam is, úgyhogy már kezdek most ott tartani, hogy a cipőfelvétel keservesen megy, fújtatok utána, mint egy sárkány. :) Mindezt a kis kellemetlenséget leszámítva semmi nehézség nem volt eddig, remélem, hogy nem is lesz.


És nálad? Te is leírhatnád, mert biztos sokan kíváncsiak! :)

2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

IGEN! :) Kislány lesz,Emese Anna.

November 21-re várjuk.

Első baba.

37 hetes vagyok és már nagyon várom a nagy napot,most már egyre nehezebb,dagadnak a lábaim 2 napja és fáj a derekam ha "hosszabb" ideig állok,a gyomorsavam is kínoz éjszaka meg a gyakori pisilés.Nehéz öltözködni egyedül már a zokni félhúzása is nehézséget okoz.A kicsikém rengeteget mozog és nagyon szépen fejlődik már 3000gr.A baba sarok teljesen kész mindent rendbe raktam a kórházi cucc is bepakolva,tegnap előtt elkapott megint a fészekrakó ösztön de már nem birok úgy mint előtte és nagyon elfáradtam.

Akár mennyi bajom is van így a végére nekem még mindig egy csoda a terhesség és tudom hogy a szülés is az lesz még ha fájdalmas is de majd az a csöppség ha rám néz mindent elfeledtet velem.

Számolom a napokat! :)

Egy nagyon boldog kismami.

2011. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

2. baba elvileg kisfiú, apja után Péter lesz, 2012. 04.18.-ára várjuk.

Az első babánál aki Lilla 19 hónapos vele semmi tünetem nem volt 7 hónapos terhes koromig dolgoztam. csak a terhesség végén volt gyomorsavam, meg sokat kellett pisilnem.

Most a második babánál nagyon sokszor rosszul vagyok minden tünet előjött, szorulás, aranyér, puffadás erős hányinger, néha hányás.

Ezeket levéve nagyjából jól vagyunk. 16 hetes vagyok most. Babát terveztek, vagy te is terhes vagy? Csak kíváncsiságból, hogy miért kérdezed.

2011. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 hetes vagyok. Ha fiú akkor Máté, ha lány akkor Norina.
2011. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, olyan jó olvasni, hogy ilyen sok boldog kismama van! :) Igazából mi még nem tervezünk babát, bár már szeretnénk nagyon, de még fiatal vagyok, tanulok, szóval még odébb van. :) A családomban viszont 8 éve folyamatosan minden évben született baba, úgyhogy már van tapasztalatom. :)) Jó egészséget és boldog babázást Nektek!
2011. nov. 3. 16:42
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 20hetes vagyok, kislány lesz: Szofi. márciusra várom, és első baba!
2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
30 hetben vagyumk es januar 14 re vagyunk kiirva, kisfiunk lesz es Matyasnak fogjuk hivni, jol vagyunk sokat mocorgunk ana hadaban
2011. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!