Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várók! Megvan már mi...

Babát várók! Megvan már mi lesz a babátok neme és neve? Mikorra várjátok a kicsit? Hányadik pici lesz?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! Hogy érzitek magatokat, stb.? :) Köszi előre is ha megosztjátok velem!
2011. nov. 3. 11:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

13 hetes vagyok. Május 10-14 körülre várjuk.

3. baba. Nemét még nem tudjuk, névvel csak akkor állunk neki küszködni, ha megtudjuk fiú vagy lány lesz. (Eddig két lányunk van)

Pocsékul vagyok egyelőre, a hányinger szűnni nem látszik... :o(

2011. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
2. babánkat várjuk van egy 2,5 éves kislányunk. Most 26. hétben járunk és kisfiút látott az UH-n a doki. Még nem tudtunk dönteni a név választásban. :) Ha lány lenne már lenne. Sajnos a jobb lábamba a visszér begyulladt. :-/
2011. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
26hét, 3.fiu baba :) neve még nem eldöntött. Valentin napra várjuk! :)
2011. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Február 10-re várjuk. Kislány és Réka, Vivien. 25 hetesen tudtuk meg, akkor voltunk 4D-n és annyira aranyos kis pofija van :)
2011. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 11 hetes vagyok, még nem tudom a baba nemét, májusra várjuk:) bízom benne, hogy a 12. héten kiderül a genetikaiból.

2 napja múltak el a rosszulléteim, amelyek csak este jelentkeztek.

Most már jobban vagyok, mondjuk az alvásom teljesen felborult, 8-kor már alszom és 4-kor kelek, is 5 óra van:)) várom, hogy felkeljen végre a nap és a férjem!:)

2011. nov. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Atroposz ***** válasza:
23hetes március 12-re vagyok kiírva ,nem tudom hogy mi lesz ha fiú akkor apja után György lesz.
2011. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én most töltöm a 27.-hetet és eddig úgy van hogy kisfiút rejt a "babaház" a neve még kérdéses de eddig úgy van hogy Csongor Olivér lesz majd még kiderül!!!Nagyon jól vagyok szerencsés kismamának érzem magam mert túl jól érzem magam mindent csinálok ugyan úgy mint eddig és szerencsére majd ki pattanok az egészségtől :)a 7. plusz felszedett kilómnál járok Boldog babavárást és Sok egészséget nektek :)
2011. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia. Én is Örülök,hogy mindenki jól van :)...az én épp most érzem magam energikusnak persze csak mértékkel mindig egy keveset aztán kis pihenő és folytatás :) mi ruhákat ,kelengyéket még babonából korainak tartjuk meg ruhákat már most adnak a rokonok .Kacpier tiger babakocsit néztem ki már. 3 szín van a kalapban (bordó-drappal, sötétkék-sárgával, meg khaki-zöldel)google-n rátudsz názni. első baba lesz így próbálunk olyan színt, ha a másik fiú lenne neki is jó legyen majd .Világosat nem szeretnék, mert kényes szín...festeni nem kell a szobáját szerencsére nyugtató alma zöld a fal és arra lesz feltéve pár saját készítésű festett mesefigurás kép....imádok rajzolni és tudok is hála nagyapámtól örökölhettem :) csak majd kell vászon még amire festhetem meg majd bekeretezni és mehet a falra.:)Előtej még nem jött és remélem egy ideig nem is fog vagy így marad szülésig :).Szerencsére a hasam se feszül a mellem se és szépen növekedünk.Bár néha a mozgásán még nem igazodok ki hol csak reggel, hol csak este ,hol hajnalban, vmikor meg semmi .Volt 1x mikor 3órán át ficánkolt :) pont a vizsgálat előtti órákban nov.3.-án na akkor fordulhatott farfekvésbe ,de majd remélem visszafordul még.

Na és ti meg a többiek?

Boldog babavárást :)


ui: Nekem lányom lesz Larina,de röviden csak Lana, ha fiú lett volna Dominik lenne na majd a 2. :) így a héten rákérdezünk az anyakönyvi hivatalba lehet- e anyakönyveztetni, bár internet szerint lehet,de inkább minthogy pofára essünk. Eddig mindenki azt mondta még nem is hallotta ezt a nevet ,de szép. A dokim is megdicsérte :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele de a héten lesz a terheléses vércukor 1x már csinálták ,de nekem az a szirupos lötty nem jön be :P még jó,hogy éhen kell menni oda,mert kijönne a kaja :) na jó csak viccelek szerencsére a 23 hét alatt 1x hánytam az is csak az idegtől, nem is szédülök, tehát ha a pocim nem nőne ,olyan lenne mint terhesség előtt-tünet mentesen bírom :D

Bocsi ha untattalak ,mert hosszú lett csak írtad minden érdekel :) És veled?

2011. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
utsó vok. Március 6-ra vok kiírva,de remélem 8.-án jön nőnapra :)
2011. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Megnéztem itthon a Magyar Utónévkönyvet, és a Larina anyakönyvezhető név Magyarországon. Nagyon szép név szerintem is. :) Ja és ez tök jól hangzik hogy saját készítésű képek lesznek a babaszobában, nagyon szuper!! Jó Neked, hogy ügyesen rajzolsz. Én nem várok babát, de van nálunk a családban (közeliben, távolabbiban még több) 4 kislány és 4 kisfiú 6-tól 1 éves korig bezárólag. :)) Köszönöm a válaszokat és mindenkinek boldog babavárást és jó egészséget!
2011. nov. 7. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!