Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi, praktikus babakocsi?...

Kicsi, praktikus babakocsi? De melyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alapvetően Dorogon élünk, nem bkv-zunk, mindenhová gyalog megyünk. Ezzel nem is lenne gond, de szinte minden hétvégén bemegyünk BP-re a kocsinkkal, ami egy pici Daewoo Tico, nagyjából 3 karton ásványvíz fér el a csomagtartójában. Ezért olyan babakocsit keresek, ami vagy nagyon kicsire hajtható, vagy rácsatlakoztatható külön a hordozó, így legalább eleinte csak a váz lenne hátul, mert a hordozó a kocsiban lehetne. Újszülöttnek kéne.

Ami fontos még, hogy ne icipici kerekei legyenek, ami gyalog mindenben elakad, és egybe tolókarja legyen.


Előre is köszi a segítséget!


2011. nov. 4. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki linkelte a Coletto Austint, hát nekem olyan van, igaz, hogy szét lehet szedni, de az nagyon sok helyet foglal. Pedig nekem egy Opel Vecrám van. Ja és dögnehéz. Kár, hogy egybe tolókarosat szeretnél, meg nem nagyon kis kerekűt, mert akkor tudnám ajánlani a Quinny Zapp Xtrat. Nekem a régebbi változat van, ami nem dönthető, de az tényleg kicsi helyet foglal.
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Sokat segítettetek! :))
2011. nov. 7. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!