Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét 2 napos terhességnél...

7 hét 2 napos terhességnél 18mm petezsák,7 mm szikhólyg, életjelenség NINCS. El kell hogy vegyék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A2 előttem szólónak teljesen igaza van! Érdemes egy ilyen komoly dolgot minimum 2 orvossal megkonzultálni.

Nem szeretnélek ijesztgetni, de azt hiszem fontos tudnod, h ha a petezsák spontán módon távozik, akkor az nagyon veszélyes lehet Rád nézve. Egy barátnőm majdnem elvérzett emiatt.Ha tényleg az van amit az orvos mondott, akkor akár méhgyulladást is okozhat.

Teljes szívemből kívánom, hogy minden rendben legyen!

2011. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még, főleg ha szabályos a petezsák. Azért ez a vérmérgezés dolog nem megy olyan gyorsan. Én 10 hetesen kezdtem vérezni, a petezsák már szabálytalan volt, az embrió már majdnem felszívódott és simán hazaküldtek, hogy menjek vissza 5 nap múlva a műtétre. A dokik szerint akkor már kb. 2 hete elhalt a terhesség.

Pár napot még nyugodtan várhattok. Remélem, hogy az orvosod téved és minden rendben lesz.

Egyébként 2 orvosnak kell megnéznie uh-n és csak akkor mondhatják ki, hogy vetélés, legalábbis nálam így volt.

2011. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Voltam 2 hete 6 mm volt a petezsák és ahhoz viszonyított a doki....
2011. nov. 5. 15:31
 14/16 Atroposz ***** válasza:
Én még várnék egy hetet és másik orvoshoz is elmennék.Sajnálom hogy így alakult de lehet hogy 1 hét múlva pedig dobogni fog a szíve.
2011. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Várnék, de inkább elmennék másik orvoshoz. A szikhólyag jó jel.

Van olyan, hogy az UH még nem tudja kimutatni a szívműködést, vagy a vizsgáló orvos nem gyakorlott.

Ha nem középidőben fogant, még rendben lehet. Ha valóban ennyi idős a terhesség, és a diagnózis is pontos, akkor sajnos tényleg nincs rendben.

2011. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt azóta???

2012. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!