Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nögyógyásznál...

Tegnap voltam nögyógyásznál és azt mondta, hogy a babám feje rögzült és nagyon lenn van! 37 hetes leszek szombaton! Akkor már a szülöcsatornában van a kis feje?

Figyelt kérdés
Jelentheti ez azt hogy lassan megszülök?
2009. máj. 7. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Még nem teljesen. Akkor várható a szülés indulása, ha kezd kinyílni a méhszájad is. De még azzal is lehet napokat "elhúzni" , attól függ milyen gyorsan tágulsz. Ha tágulsz , akkor nyílik ki tulképp a szülőcsatorna.A kisbabád "csak" jelezte , hogy készülődik kifelé jönni , de nyugi, még nem vagy "mindenórás"! :)

Kitartás!:)

2009. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én uezzel a jelenséggel, + 1 ujjnyira nyílt méhszájjal, megrövidült méhnyakkal a 40. hétig húztam. :)

Szóval ettől még nem biztos, h előbb szülsz (de persze előfordulhat).

Jó egészséget, könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én esetem:én 2 és fél ujjnyira nyíltam,feszes volt a burok,rögzült,bemenetre nyomott koponya...37+3 naposan megszültem,igaz,a 2.babámat(én is szombaton töltöttem a 37.hetet)...ha még teljesen zárt vagy kihúzhatod végig.
2009. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!