Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? A vérzés...

Mi lehet az oka? A vérzés miatt van?

Figyelt kérdés
6 hetes terhesen elkezdtem vérezni,tegnap voltam dokinál aki adott gyógyszert és azt mondta minden rendben pihenni kell.Olyan mintha mensiznék ezért reggel csináltam egy tesztet ami negatív lett.A Hcg gondolom ilyenkor nagyon kevés lehet vagy nem tudom mi.
2011. nov. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de ha már nincs Hcg a szervezetedben, akkor készülj fel arra, h már nem vagy babás. Persze, ne csüggedj addig, amíg vissza nem mész a dokihoz, mert ha a véred ráfolyt a tesztre, akkor meg az ronthatta az eredményt. Gondolom, h visszarendelt jövőhétre. Ha nem rendelt vissza, akkor is menj el és találj ki vmi indokot (pl. görcsölsz).
2011. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan, mintha mensiznél akkor nem is voltál terhes, mert ha esetleg vetélsz is, akkor sem ürül ki egyből a HCG a szervezetedből. Nem lehet, hogy nem is voltál terhes? Látszott az embrió, vagy a petezsák?
2011. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez igen érdekes....! Milyen gyógyszert kaptál??? És tényleg, mi volt uh-n vagy akárhogy amiből megállapították a terhességed??
2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!