Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz ebből baj? Fel emeltem...

Lesz ebből baj? Fel emeltem babakocsival együtt a 1,5éves fiam, és fel az első emeletre vele.

Figyelt kérdés
Nem tudtam másképpen megoldani,nem volt segítségem,és kellet a boltból kenyér stb.Most vagy 24 hétbe,azóta 1x érzettem a magzatmozgást:(
2010. ápr. 6. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lesz, de figyeld a mozgását nagyon és ha egy kicsit is elbizonytalanodsz, inkább menj orvoshoz, aki megnyugtat.
2010. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetes terhesen a 11 kilos lanyomat cipelem nap mint nap,mellette sok minden terhelöt elvàgzek.Semmi bajom sincs,azon kivül hogy hamar kifulladok.
2010. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lesz baj.De azért ha lehet, próbáld a babakocsit nem emelgetni.A kisfiad súlyától semmi bajod nem lesz, nagyon sokan vannak így. Esetleg kérj meg egy szomszédot ilyenkor.Ne izgulj, semmi bajod nem lesz!
2010. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Reméljük nem lessz semmi baj!!

De, le tudod vinni a babakocsit, úgy, hogy magadfelé döntöd a kocsit és a hátsó kerekein lépcsőfokonként letolod! Fel az emeletre,ugyan így csak húzod!

És nem kell emelni, sokkal könnyebb és nagy erő sem kell hozzá!

2010. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj. A hirtelen, vagy szokatlan mozdulatoktól tartózkodj inkább. Ilyenkor veszélyben van a háti gerinc, térd és boka ízület.
2010. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem sem lesz baj:) figyelgesd a bébidet, nálam is volt olyan, hogy nem mozgott..


Van egy kérdésem, a kisfiad nincs oda a lépcsőzésért? az én fiam kiveri a balhét, hogy ha én akarom felvinni az emeletre kézben- akkor ki is rúgja magát a kezemből (14 hónapos), ha babakocsistul, akkor meg végigüvölti a lépcsőházat. Nálunk ő egyedül jön fel a 2. emeletre.. sőt még tovább is akar menni néha:D Úgy csináltam, hogy amikor már nagyon ordított, letettem a lépcső elé, ő elkezdett mászni felfele, én meg ott voltam végig mögötte. Visszacsúszni nem tud, mert ott a lábam egy lépcsőfokkal alatta, (ugye, hosszabb a lábam, mint a lépcső magassága, tehát egy "fal" van mögötte) alapvetően 1 centire vagyok a popójától, tehát nem tud visszaesni, visszacsúszni.. nem érek hozzá!


Nálunk az ágyról is egyedül mászik le.. az elejétől megmondtam neki, hogy nem fejjel, hanem popóval hátra másszon le.. és ha még mindig a feje volt elöl, akkor megfordítottam a popsiját, és mondtam közben, hogy így, látod, így mehetsz. Ezt kb. amióta mászik azóta mondogattam neki. Tegnap néztem hogy mászik le mellőlem az ágyból- reggel odavettem pár percre mielőtt felkeltünk, és popsiját letolva, szépen lecsúszott:) majd tovább ment apához:)

2010. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Ő még csak most kezdet járni,ilyen szempontból kicsit lusta.

Nem tudok vele mit tenni ha kivisszük sétálni össze vissza megy minden felé.Ha meg megragadjuk a kezét végig ordítja az utat:(( Egyre nehezebb vele.Még a babakocsiba úgy ahogy elvan.Nagyon nehéz nagy pocakkal,fájós lábakkal utána futnom.Meg próbálom a lépcsős dolgot hátha nálunk is beválik.A tesó csak jött,épp ezért nem akartam hamar tesót,de Ő akarta jönni:))

Köszönöm szépen a tanácsokat!!

2010. ápr. 6. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4-e óta megy csak:D magyarul 2 napja indult el:D de a lépcsőt imádja mászni, négykézláb persze, nyilván, csak ezt elfelejtettem írni:) próbáld ki, hátha nem kell az ő popsiját is felcipelned! Szerencsére a mi babakocsink csak 6.5 kg:) jó kicsire csukható, jóval könnyebb így, mint a 12kg-os fiammal együtt cipelni:D
2010. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!