Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm 24. napja késik,2...

Menstruációm 24. napja késik,2 teszt negatív lett, ez esetben is beszélhetünk terhességről?

Figyelt kérdés

Menzeszem elmaradása után két nappal csináltam tesztet ami negatív lett. Kb. 1 és fél hete csináltam még egyet ami úgy szint negatív eredményt hozott. Mint írtam a kérdésben, hogy 24.napja késik, tehát már jönnie kell a következőnek!Lehetséges, hogy a HCG szint túl alacsony? (lehet hülyeséget kérdezek) Édesanyám azt mondta, hogy neki is 2 testvéremnél nem mutatta ki a teszt a terhességet.

Nőgyógyászhoz megyek. Kíváncsi leszek.


Annyi tünetem volt, hogy hányinger de már nem nagyon fordul elő, ritkán. A melleim nem fájnak, talán feszesebbek. Ja, és a tejet nagyon megszerettem amit eddig gyűlöltem. De lehet ezek normális dolgok...???


2011. nov. 13. 12:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
tök úgy érzem mint ha meg akarna jönni....
2011. nov. 14. 14:50
 12/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Amikor cisztáim voltak, nekem s mindig olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni! Azért is húztam az időt a dokihoz menetellel, mert amikor nyúzott a párom, hogy menjünk el dokihoz, hogy mért nem jön meg, én mindig azt mondtam, hogy tuti megjön, mert úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni! De nem jött meg, és még jó, hogy rászántam magam a dokira, és kiderültek a ciszták, mert annyi volt, hogy szerintem magától nem múlt volna el! És nekem a doki azt mondta, valószínű a fogamzásgátlótól lettem cisztás, pedig akkor már 6-7 hónapja nem szedtem! Majd azért írd meg, mit mondott a doki!
2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál??
2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
sziasztok :-) elkuldott holnapra vervetelre hcg bhcg... annyit mondott hogy a ket negativ teszt egyaltalan nem 100%... kivancsian varom en is az eredmenyt gondolom holnap meg nem tudom meg...de sajnos meg mindig ugy erzem hogy meg fog jonni de sehol semmi..
2011. nov. 15. 19:49
 15/27 anonim ***** válasza:
Ultrahangra nem küldött? M
2011. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, csak véletlen elküldtem úgy, hogy nem fejeztem be! Ultrahangra nem küldött? Mert nekem amikor ilyenem volt, nekem is negatív tesztek, olyan érzés, mintha meg akarna jönni, stb., az első az volt, hogy ultrahang, és ott nem csak a terhesség mutatható ki, hanem pl. ciszták, stb.! Mint például nálam is!
2011. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem, nem kuldott el...emlekeztem hogy irtad a cisztakat:-( es en meg pont erre gondoltam hogy mi van ha az... hat ha vervizsgalat negativ tuti megyek vissza! termeszetesen meg mindig semmi. azert hozzateszem nagyon izgulok sot a csalad is. Nu mindegy holnap olyan 1fele leszek s megirom mi volt:-)
2011. nov. 16. 15:16
 18/27 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy baba legyen, majd mindenképp írd ki, mi lett az eredmény! Ha mégis negatív, és a doki nem küld további vizsgálatokra, akkor keress meg egy másik dokit, hogy mielőbb helyre jöjjön a mensid, és mielőbb jöhessen a bébi! De én szorítok, hogy már most jöjjön!
2011. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Meg sem nézett UH-al?Érdekes egy doki(az enyémnél az alap,még ha csak rákszűrésre megyek is).Drukkolok,hogy legyen baba!
2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit?
2011. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!