Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm 24. napja késik,2...

Menstruációm 24. napja késik,2 teszt negatív lett, ez esetben is beszélhetünk terhességről?

Figyelt kérdés

Menzeszem elmaradása után két nappal csináltam tesztet ami negatív lett. Kb. 1 és fél hete csináltam még egyet ami úgy szint negatív eredményt hozott. Mint írtam a kérdésben, hogy 24.napja késik, tehát már jönnie kell a következőnek!Lehetséges, hogy a HCG szint túl alacsony? (lehet hülyeséget kérdezek) Édesanyám azt mondta, hogy neki is 2 testvéremnél nem mutatta ki a teszt a terhességet.

Nőgyógyászhoz megyek. Kíváncsi leszek.


Annyi tünetem volt, hogy hányinger de már nem nagyon fordul elő, ritkán. A melleim nem fájnak, talán feszesebbek. Ja, és a tejet nagyon megszerettem amit eddig gyűlöltem. De lehet ezek normális dolgok...???


2011. nov. 13. 12:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Van valami eredmény?
2011. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2011. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hahó!!! Van valami???
2011. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Már meg is szülte....
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sőt,mi több,már kb. másfél éves a kicsi!
2014. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
azota mi lett a vege ???
2015. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Sziasztok, nekem màr 11 napja késik,de màr teszteltem többször és negativ,de a derekam fàj már néhány napja és görcsöltem is, de nem jött meg..lehetséges,hogy menstruàció előtt volt peteérés és még ezért nem mutatja a tesz?Ovulàció tesztel is próbàlkoztam ami most màr erős pozitiv mindig..Betegség vagy lehetséges,h terhes vagyok csak még nem mutatja a teszt?
2015. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!